Szukaj

Małgorzata Rozenek zdradza swoją wagę. Spodziewaliście się, że to tyle kilogramów?

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w zeszłym roku została mamą po raz trzeci. W jednym z postów na Instagramie ujawniono, ile waży. Trudno uwierzyć, że to aż tyle kilogramów.

Małgorzata Rozenek w zeszłym roku została mamą po raz trzeci. Powitała na świecie synka Henia, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Gwiazda długo nie cieszyła się urlopem macierzyńskim. Już dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na planie Projektu Lady. Od tego momentu nie zwalniała tempa.

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Świeżo upieczona mama krótko po porodzie wróciła do aktywności na Instagramie, zadebiutowała w filmie, a także rozpoczęła walkę o odzyskanie formy sprzed ciąży. Efekty jej starań już wkrótce będą mogli zobaczyć widzowie programu Rozenek cudnie chudnie, który w poniedziałek zadebiutuje na ekranach telewizorów.

Aktualnie Małgorzata Rozenek odpoczywa na wakacjach, skąd co jakiś czas publikuje nowe zdjęcia. Wśród nich nie brakuje tych, na których gwiazda ma na sobie strój kąpielowy. Można odnieść wrażenie, że Perfekcyjna już wróciła do formy sprzed ciąży. Niemal na każdym zdjęciu, które udostępnia, świetnie się prezentuje (najlepsze zdjęcia prezentujemy tutaj).

Fani gwiazdy zadają sobie pytanie, ile tak właściwie waży Rozenek? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć na Instagramie TVN Style. To właśnie tam pojawiła się zapowiedź jednego z odcinków nowego show, w którym Małgorzata bierze udział. W opisie zdradzono, że gwiazda ważyła 67 kilogramy:

Dla @m_rozenek 67 kilogramów to NIE JEST wymarzona waga. Jednak po ciąży, po czterdziestce i karmiąc dziecko, dodatkowe kilogramy trzeba zrzucać mądrze.

Chociaż produkcja programu zapewniła, że zadowolenie z wagi jest indywidualną sprawą każdego, internauci nie przeszli obok tego wpisu obojętnie. Jedna z pań była zaskoczona, że Rozenek uważa, że wspominane kilogramy jej przeszkadzały:

Serio?! 67 kg to dla Pani dużo? Teraz jako młoda kobieta, która była zadowolona z siebie – zaczęłam się zastanawiać, czy coś ze mną jest nie tak […]. Na szczęście jestem dorosła i wiem, aby nie brać tego aż tak do siebie. Ale proszę pomyśleć o innych, młodszych osobach.

Perfekcyjna postanowiła zareagować. Odpowiedziała na komentarz i napisała:

Kochana niech każdy waży, ile chce. Ty 69 i super, a ja chce 55.

W galerii znajdziecie zdjęcia z momentów, w których Małgorzata Rozenek ważyła 67 kilogramów.


Ile waży Małgorzata Rozenek?

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×