Ile waży Klaudia El Dursi? Chuda jak nitka gwiazda straciła sporo kilogramów

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi wróciła z Zanzibaru, gdzie przebywała przez ostatnie kilka miesięcy, nagrywając randkowe show Hotel Paradise. Internauci zauważyli, że mocno schudła. Ile kilogramów zgubiła?

Klaudia El Dursi w show-biznesie obecna jest od kilku lat. Gwiazda o bardzo egzotycznej urodzie zasłynęła w mediach dzięki swojemu udziałowi w programie Top Model. Zgłosiła na castingi i gdy tylko pojawiła się wśród tłumu aspirujących modeli, przyciągnęła uwagę. Jej urokowi nie uległo także jury, które od razu stwierdziło, że chce mieć ją w programie. W ten sposób stała się pierwszą w historii posiadaczką złotego biletu, dzięki któremu automatycznie awansowała do finałowej szesnastki. Chociaż modowego show nie udało jej się wygrać, to zdecydowanie znalazła swoje miejsce w telewizji.

Stacja TVN postanowiła nie rezygnować z dobrze rozpoczętej współpracy i zaproponowała ślicznej modelce świetną posadę. Klaudia została prowadzącą show Hotel Paradise. Randkowy program dla singli stał się wielkim hitem, a modelka dzięki temu zyskała jeszcze większą popularność. Po emisji pierwszej edycji, która przyciągnęła przed telewizory sporą liczbą fanów, wiadomo było, że niemal natychmiast El Dursi będzie mogła kolejny raz sprawdzić się w roli gospodyni tego formatu.

Klaudia El Dursi mocno schudła. Gwiazda zdradziła, ile kilogramów zgubiła

Klaudia El Dursi jest bardzo aktywna w sieci. Na swoim Instagramie publikuje mnóstwo zdjęć, na których możemy podglądać, jak wygląda jej codzienność. Gwiazda nie ma też żadnych oporów przed tym, by pokazywać w sieci swoje ciało. Wiele razy publikowała kadry, na których pozuje w samej bieliźnie lub stroju kąpielowym. W końcu nie można się jej dziwić. Po dwóch porodach ma sylwetkę, której mogłoby jej pozazdrościć wiele nastolatek.

Prowadząca Hotel Paradise nigdy nie musiała narzekać na nadmiar kilogramów. Na ostatnich zdjęciach pochodzących z Zanzibaru widać jednak, że bardzo mocno schudła. Gwiazda nagrywała tam ostatnią serię programu i przyznała, że zgubiła kilka kilogramów:

Zazwyczaj ważę 60 kg, a aktualnie 56 – to dlatego, że na Zanzibarze trochę schudłam – napisała na Instastories.

Klaudia wyznała także, że mierzy 174 cm wzrostu, a przy tej wadze wygląda niezwykle szczupło. Modelka odpowiedziała jeszcze na kilka pytań od fanów i wyjawiła między innymi, ile przytyła podczas obydwu ciąż.

W pierwszej 28 kilogramów, w drugiej 17 – zdradziła Klaudia.

Klaudia odkąd pojawiła się w show-biznesie, zachwyca swoją urodą i figurą. Widać, że nawet po ciąży dodatkowe kilogramy się jej nie trzymają.


Klaudia El Dursi w warkoczykach

Klaudia El Dursi w warkoczykach

Klaudia El Dursi w warkoczykach

Klaudia El Dursi w warkoczykach

Jak mieszka Klaudia El Dursi?

Jak mieszka Klaudia El Dursi?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×