Ile waży Anna Lewandowska? Zaskoczyła fanki odpowiedzią. Piękna sylwetka, a tu taka niespodzianka

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska postanowiła zdradzić fanom kilka sekretów. Gwiazda nie miała też oporów przed tym, by napisać o swojej wadze. Jej odpowiedź na pytanie zadane przez internautkę może być sporą niespodzianką.

Anna Lewandowska od zawsze zachwycała swoją figurą. Trenerka fitnessu nawet gdy była w ciąży nie rezygnowała z ćwiczeń. W oczekiwaniu na narodziny pierwszej córki Klary, cały czas była aktywna fizycznie. Tak samo było także w momencie, gdy na świat miała przyjść Laura. Przyszła mama nie tylko pokazywała, jak sama ćwiczy, ale stworzyła także plan treningowy dla innych ciężarnych, w którym dostosowała ćwiczenia do poszczególnych trymestrów. Dzięki temu przekonała wiele kobiet do tego, że nawet podczas ciąży można się ruszać.

Po narodzinach dzieci żona Roberta Lewandowskiego błyskawicznie wróciła do formy. To wszystko relacjonowała na Instagramie i pokazywała fankom, że nie od razu wyglądała idealnie. Włożyła sporo pracy w to, by znowu pochwalić się wyrzeźbionym brzuchem i smukłą talią. Jej druga córka niedawno obchodziła pierwsze urodziny, a po ciążowych krągłość już dawno nie ma żadnego śladu.

Ile waży Anna Lewandowska?

Ania od zawsze zachwyca smukłą sylwetką. Swoimi patentami chętnie dzieli się z fankami. Jej sposoby na idealne ciało można poznać nie tylko dzięki aplikacji treningowej, którą stworzyła. Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie i to tam właśnie przekazuje swoją wiedzę. Regularnie organizuje treningi live, w których licznie uczestniczą internauci. Dzieli się również przepisami na zdrowe posiłki, które na pewno dopełnią efekty aktywności fizycznej. Lewa regularnie też odpowiada na pytania fanów. Ostatnio udostępniła okienko, w którym mogą oni zapytać o nurtujące ich kwestie. Jedna z osób chciała wiedzieć, ile waży trenerka. Odpowiedź, jaką dała Ania, była dosyć zaskakująca.

Od dawna wolę się mierzyć niż ważyć. Szczególnie kobietom waga potrafi płatać różne figle – napisała Ania na Instagramie.

Takiej odpowiedzi fanka raczej się nie spodziewała, ale wiadomo, że sportowcy zdecydowanie bardziej wolą sprawdzać wymiary swojego ciała niż wchodzić na wagę.


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska - plac zabaw

Anna Lewandowska - plac zabaw

Anna Lewandowska - Euro 2020, mecz Polska-Hiszpania

Anna Lewandowska - Euro 2020, mecz Polska-Hiszpania

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×