Szukaj

Robert i Anna Lewandowscy przekazali fortunę na chore dzieci! Taki gest mogli mieć tylko oni!

Anna i Robert Lewandowscy wydali pół miliona złotych na chore dzieci

Takie gesty empatii wśród polskich gwiazd nie zdarzają się często. Anna Lewandowska wraz ze swoim sławnym mężem, Robertem, kolejny raz pokazali, że cierpienie dzieci nie jest im obce. Małżonkowie wsparli finansowo chore dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka.

Nie chodzi tu o jakiś drobny datek, a o wielką kwotę. Robert przelał bowiem na konto 500 tys. złotych. Dzięki tej sumie można było wyremontować oddział rehabilitacji w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka, który został zalany pod koniec października 2017 roku w wyniku dużej wichury:

Już od dłuższego czasu wymagał gruntownej modernizacji, jednak z uwagi na trudną sytuację finansową instytutu nie mogła ona zostać zrealizowana. Dzięki wsparciu finansowemu Ani i Roberta latem tego roku rozpocznie się remont – powiedziała rzeczniczka CZD, Katarzyna Gardzińska.

Już wiemy, że planowany od marca remont szybko się zakończył, a jego uroczyste otwarcie miało miejsce 3 września. Oczywiście podczas uroczystego otwarcia oddziału szpitalnego nie mogło zabraknąć Roberta oraz Anny Lewandowskich. To oni przecięli symboliczną wstęgę:

Wiemy, ile cierpienia ich to kosztuje, ile walczą o zdrowie, bo to jest najważniejsze w życiu. Widząc, ile walki w tym jest włożone, to pomoc jest łatwiejsza. Robimy to z serca dla dzieciaków – wyjawił Robert Lewandowski.

Wiadomo również, że dzięki wsparciu Roberta, niektóre pomieszczenia szpitalne zostały powiększone i wyposażone w nowy sprzęt. Jak podał TVN, państwo Lewandowscy, oprócz wspomnianej kwoty pół miliona złotych, przekazali też 150 tys. zł. na oddział neurochirurgii. Przypomnijmy, że pieniądze te zostały zebrane pod koniec sierpnia podczas ich wspólnej imprezy urodzinowej.

BRAWO!

Robert Lewandowski w biznesie radzi sobie nie gorzej niż na boisku. Nowa inwestycja przyniesie mu miliony!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski nie chcieli prezentów. Zamiast tego, prosili gości o… pieniądze! Nie zgadniecie na co je przeznaczyli

Urodziny Lewandowskich kosztowały fortunę! Dopiero teraz ujawniono, co podali gościom do jedzenia i jakie gwiazdy wystąpiły na scenie


Czy Anna i Robert Lewandowscy tworzą dobraną parę?

×