Kuba Wojewódzki miał godną podziwu cierpliwość do Mateusza Damięckiego. Nie uwierzycie, ile razy dzwonił z propozycją wywiadu

Kuba Wojewódzki i Mateusz Damięcki

Kuba Wojewódzki i Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki pojawił się z wizytą u Kuby Wojewódzkiego. Po kilku tygodniach wyznał, dlaczego oraz ile razy odmówił przyjścia do programu. 

Mateusz Damięcki urodził się 40 lat temu w Warszawie. Tam również ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza. Równolegle ze studiami grał w teatrze, produkcjach filmowych oraz serialach. Co ciekawe w 1999 roku zagrał epizodycznie dostawcę pizzy w Na dobre i na złe. Od pięciu lat w tym samym serialu wciela się w rolę doktora Krzysztofa Radwana.

Aktor regularnie pojawia się w przeróżnych produkcjach. Miał okazję zagrać m.in. w takich serialach jak: Planeta Singli. Osiem historii, W rytmie serca, Przyjaciółki czy Usta usta. Ostatnio jest również głośno o jego roli w filmie Furioza, do której musiał się odpowiednio przygotować. Regularnie uczęszczał na siłownię oraz zgolił głowę na łyso. W wywiadach podkreśla, że jest wdzięczny reżyserowi za Cyprianowi T. Olenckiemu za to, że ten mu zaufał:

[…] Tak jak wspomniałem, Cyprian odrobił lekcję z researchu, ale duża też w tym zasługa producenta Marcina Zarębskiego, który miał odwagę uwierzyć we mnie. Ja naprawdę niczego więcej nie potrzebuję. Potrzebuję tylko szansy, by spróbować, czy pasuję do roli, czy do niej nie pasuję. Maciej Dejczer przy „Pierwszym oficerze” dał mi taką szansę. Uznał, że to ja mam być synem gangstera. Z moją aparycją i stemplem „amanta”. Zobaczył, że ten facet z ładną i uśmiechniętą gębą może być ciągle naćpanym kokainą kawałem su… Poczułem się fantastycznie, kiedy ktoś mi zaufał i dał rolę kogoś innego niż ładnego chłopca, który się tylko uśmiecha – wyznał portalowi Film Interia.

Ile razy Mateusz Damięcki odmówił wizyty u Kuby Wojewódzkiego?

W związku z promocją filmu Damięcki pojawił się na kanapie w talk-show Kuby Wojewódzkiego. Po kilku tygodniach aktor wyjawił w rozmowie z Żurnalistą, że bardzo długo bał się samozwańczego króla TVN-u:

Kuby Wojewódzkiego bałem się przez 20 lat i uciekałem przed nim za każdym razem, kiedy tylko do mnie dzwonił.

Zdradził również, ile razy odmówił showmanowi udziału w jego programie:

6 razy proponowali mi ten program, ale ja za każdym razem uciekałem. Zdałem sobie sprawę, że uciekam, bo się boję. Jak złapałem ten program za rogi, to dopiero się uwolniłem.

Zauważyliście jego strach na kanapie u Wojewódzkiego? Całą rozmowę Mateusza z Żurnalistą możecie posłuchać poniżej.


Mateusz Damięcki i Kuba Wojewódzki

Mateusz Damięcki i Kuba Wojewódzki

Mateusz Damięcki, Kuba Wojewódzki i Marcin Dubiel

Mateusz Damięcki, Kuba Wojewódzki i Marcin Dubiel

Mateusz Damięcki, Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski

Mateusz Damięcki, Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski

Komentarze

  • Inny gość pisze:

    Naucz się poprawnej polszczyzny. I angielskiego.

  • Gość pisze:

    List od fana trzeba ponosić konsekwencje codziennie delegecje a w weekend kawa lody i masaź fajna ta opowiesc o jesiennym niebiesko źółtym słoneczku nad polskim szamb..m ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

    Taki live 20lat 6razy i w końću się udało jaka mawia klasyk szacun ha ha a reszta kwestia gustu powiedz mi co mam zrobic 5 bab kazda w innym miescie i wlasnym m4 codziennie delegacje a weekend w domu alle remix summer jam 4fun tv i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×