Victoria Beckham upiera się, że jej twarzy nie dotykał skalpel chirurga. Na dowód pokazała wideo. Kogoś przekonała?

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Victoria Beckham słynie z urody i nienagannego stylu. Od lat spekuluje się na temat ewentualnych interwencji chirurgicznych gwiazdy. W niedawno udzielonym wywiadzie zabrała głos w sprawie rzekomych operacji, którym się poddała. Co zdradziła?

Victoria Beckham już jako mała dziewczynka wykazywała talenty artystyczne – śpiewała, tańczyła i interesowała się modą. W 1994 roku dołączyła do zespołu Touch, przemianowanego później na Spice Girls, z którym osiągnęła światowy sukces, sprzedała miliony płyt i zdobyła międzynarodową sławę.

W 1999 roku wyszła za mąż za jednego z najlepszych piłkarzy w historii Wielkiej Brytanii, Davida Beckhama, z którym doczekała się czworga dzieci – Brooklyna, Cruza, Romeo i Harper Seven.

30 lat temu zespół Spice Girls podbijał świat. Victoria Beckham wówczas także eksperymentowała ze swoim wyglądem i powiększyła piersi. Po latach przyznała się do zabiegu, ale i tego, że usunęła implanty, gdy zorientowała się, że nadmiernie powiększone wyglądają karykaturalnie.

Od tamtej pory Victoria deklaruje, że nie poprawiała już urody. Wiele wskazuje jednak na to, że jednak ingerowała w urodę i powiększyła sobie usta. Do tego mocno przesadzając… Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Ona jednak uparcie zaprzecza wszystkim plotkom na temat poprawiania urody. W najnowszym materiale wrzuconym do sieci po raz kolejny odniosła się do podejrzeń.

Ile operacji plastycznych miała Victoria Beckham?

W opublikowanym w sieci materiale Victoria Beckham po raz kolejny skonfrontowała się z plotkami na temat tego, że poprawiała wygląd i wyjawiła, w jaki sposób optycznie koryguje kształt nosa. Bo to właśnie ta część twarzy żony Davida najczęściej jest obserwowana z podejrzliwością.

Piosenkarka wyjawiła swój sekret i powiedziała, że to makijażowa sztuczka stoi za jej wyglądem.

Nigdy nie miałam operacji nosa. Zawsze taki miałam, to po prostu makijażowa sztuczka – podkreśliła w filmiku.

Beckham nie omieszkała pokazać widzom, na czym polega jej trik. Wystarczy rozświetlaczem na nosie narysować wykrzyknik, aby optycznie zmniejszyć nos.

Jak myślicie, Victoria uparcie ukrywa ingerencje chirurgiczne, czy rzeczywiście jej twarzy nie dotykał skalpel? Tak uparcie chce udowodnić, że ma naturalną urodę, że aż zasiała kolejne wątpliwości…


Victoria Beckham, Emma Bunton i Melanie C ze Spice Girls po latach

Victoria Beckham, Emma Bunton i Melanie C ze Spice Girls po latach

Victoria Beckham pokazała nadgarski

Victoria Beckham pokazała nadgarski

Victoria Beckham - 48. urodziny

Victoria Beckham - 48. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×