Ile Oliwia Bieniuk może zarobić za jeden post na Instagramie? Padła konkretna suma. Całkiem nieźle, jak na początkującą gwiazdę

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk dopiero raczkuje w show-biznesie, a już jest łakomym kąskiem dla reklamodawców. Specjaliści od social merketingu ocenili jej wartość. Za posty sponsorowane może zgarniać sporą sumkę.

Oliwia Bieniuk od kilku już lat pojawia się w show-biznesie. Młoda gwiazda nie ukrywa, że chce związać z tym swoją przyszłość. Nastolatka w tym roku zdała maturę, ale studia odkłada na późniejszy czas. Od lata skupiała się przede wszystkim na tym, by jak najlepiej zaprezentować się na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Chociaż na swoim koncie miała już kilka kampanii reklamowych, sesji zdjęciowych, a nawet występy przed kamerami, to show na dobre otworzyło jej drogę do sławy.

W jednym z wywiadów Oliwka przyznała, że jest artystyczną duszą i chciałaby pójść śladami swojej mamy, która była znakomitą aktorką. Wie jednak, ze nie będzie to łatwe.

Ja jestem duszą artystyczną. Jeśli chodzi o kierunek, to raczej jakiś humanistyczny. (…) Chciałabym pójść w stronę aktorstwa, ale te egzaminy do szkoły aktorskiej są trudne i wymagają dużego poświęcenia i nauki, więc muszę się przygotować do egzaminu, żeby się tam dostać – wyjawiła Oliwia w rozmowie z Party.

Oliwia Bieniuk może nieźle zarobić. Na ile wyceniają ją znawcy show-biznesu?

Oliwia, przyjmując propozycję udziału w Tańcu z Gwiazdami, nie wahała się ani chwili. Okazuje się, że decyzja była trafiona, bo dzięki wielkiej sympatii widzów udało jej się dojść aż do półfinału. Chociaż jurorzy nie szczędzili czasami przykrych słów, to zdecydowanie stała się ulubienicą widzów, którzy nie poskąpili głosów i zapewniali nastolatce przejście do kolejnych odcinków. Odpadając w półfinale, wyznała, że po części przyjęła to z ulgą.

Hejt byłby ogromny, więc poniekąd odchodzę z ulgą, bo wiem, z czym musiałabym się zmierzyć po finale. Ale jednak szkoda, bo finał to super sprawa, tym bardziej że mieliśmy świetny pomysł na freestyle i fajnie byłoby go wykonać. Ale myśmy się spodziewali z Michałem takiego werdyktu, więc byłam na to przygotowana – mówiła po programie.

Po udziale w programi popularność Oliwii znacznie wzrosła i stała się ona łakomym kąskiem dla reklamodawców. Nastolatka już teraz zaczęła pojawiać się na ściankach i branżowych imprezach, gdzie przyciąga uwagę paparazzi. Jakiś czas temu magazyn Party wyliczył, że teraz Oliwka za jeden post w social mediach mogłaby otrzymać nawet 5 tys. złotych. Fakt postanowił skonsultować tę opinię z ekspertem.

5tys. zł za post, a nawet nieco więcej przy obecnych zasięgach Oliwii jest możliwe, zależy to jednak od produktu, stopnia wykorzystania wizerunku i tego czy marka chciałbym wykorzystywać treści stworzone przez Oliwię w swoich mediach – podsumował Kamil Sokołowski, Brand Director agencji influencer marketingu BrandBuddies.

Nastolatka nie należy do najbardziej rozchwytywanych influencerek i rzadko dodaje nowe treści na Instagramie. Fanów na jej koncie cały czas jednak przybywa zwłaszcza teraz na fali popularności po zakończeniu 12. edycji tanecznego show. Specjalista twierdzi, że aktualnie młoda gwiazda ma najlepszy czas, aby wykorzystać swój potencjał i przerodzić go w finansowe korzyści.

Konkurencja w mediach społecznościowych, wśród profesjonalnych influencerów i agencji jest bardzo duża i na ten moment, niestety Oliwia na ich tle wypada nie najlepiej. Mimo to, uważam ma bardzo duży potencjał, żeby to szybko zmienić, a bardzo zachęcająca do współpracy z Oliwią jest jej rosnąca popularność i generowane zasięgi – ocenia dla Faktu Michał Bogdański, Sales Manager LTTM.

Myślicie, że Oliwia zdecyduje się poświęcić więcej czasu na social media, czy zdecyduje się pójść w zupełnie inną stronę? Trzeba przyznać, że influencerzy potrafią zarobić naprawdę duże pieniądze, a dla wschodzącej gwiazdy byłaby to jeszcze większa szansa na zdobycie popularności.


Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×