Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Anna Lewandowska wśród najbogatszych Polek. Ile zarobiła i jakie nowe biznesy podbija?
Anna Lewandowska wśród najbogatszych Polek. Ile zarobiła i jakie nowe biznesy podbija?

Anna Lewandowska wśród najbogatszych Polek. Ile zarobiła i jakie nowe biznesy...

Anna Lewandowska wśród najbogatszych Polek. Ile zarobiła i...

Łzy w oczach Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Zadedykowała zmarłej córce nagrodę na festiwalu w Gdyni
Łzy w oczach Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Zadedykowała zmarłej córce nagrodę na festiwalu w Gdyni

Łzy w oczach Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Zadedykowała zmarłej córce nagrodę na festiwalu...

Łzy w oczach Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Zadedykowała zmarłej córce...

Anna Mucha przeszła totalną metamorfozę! W nowej fryzurze w życiu jej nie poznacie!
Anna Mucha przeszła totalną metamorfozę! W nowej fryzurze w życiu jej nie poznacie!

Anna Mucha przeszła totalną metamorfozę! W nowej fryzurze w życiu jej...

Anna Mucha przeszła totalną metamorfozę! W nowej fryzurze...

Dziś poniedziałek, 24.09.2018

Tyle Meghan jest warta dla swojego ojca. Thomas Markle wywinął paskudny numer i sprzedał sekrety z życia swojej córki. Za ile?

Thomas Markle, ojciec MeghanThomas Markle zarobił kilka tysięcy funtów!

Thomas Markle podczas ostatniego wywiadu dla brytyjskiej telewizji był niezwykle wylewny. Nie spodobało się to jego córce Meghan, która nie tylko była zszokowana, że jej ojciec wyjawił jej intymne sekrety za pieniądze, ale także w pewien sposób zniszczył jej prywatność.

Wydawać by się mogło, że Thomas Markle o wszystkim opowiedział z własnej dobrej woli, zupełnie za darmo. Okazuje się jednak, że mógł na tym zyskać, i to całkiem sporo. Podobno za obszerny wywiad telewizyjny z Piersiem Morganem w Good Morning Britain, otrzymał nawet kilka tysięcy funtów!

Tymi słowami ekscytuje się cała Wielka Brytania! Ojciec Meghan Markle publicznie wyjawił jej ciążowy sekret! [WIDEO]

Meghan jest tym faktem zdruzgotana. Znajomy księżnej w rozmowie z Yahoo News przyznał, że ta sytuacja źle na nią wpłynęła:

Meghan nie rozumie, dlaczego jej ojciec robi to wszystko. Stara się tak bardzo dopasować i przystosować do zupełnie nowego stylu życia, że nie potrafi zrozumieć, że tak może działać jej ojciec, który podobno się o nią troszczy i nie chce jej zawstydzić.

Przypomnijmy, że Thomas nie ważył słów w rozmowie na żywo. W trakcie wywiadu wyjawił niemalże wszystko: od reakcji Meghan, kiedy dowiedziała się, że nie mógł wziąć udziału w weselu, po informacje o tym, czy ona i książę Harry wkrótce będą spodziewać się dziecka:

Kiedy spotkała Harry’ego, mówiła o tym, jak bardzo go kocha. Dlatego wkrótce musi pojawić się dziecko (…) Nie sądzę, że jeszcze jest bocian w powietrzu, ale myślę, że stanie się to prędzej czy później.

Plotki głoszą, że Meghan myślała, że ​​po tym jak jej ojciec współpracował z paparazzi, nie popełni drugi ra tego samego błędu:

Biorąc pod uwagę cyrk medialny otaczający działania jej ojca przed ślubem, Meghan miała nadzieję, że nauczył się czegoś z tej lekcji. Jest jednak zdruzgotana, że nic to nie dało i nadal tak się dzieje.

Podobno książę Harry starał się jak najlepiej przygotować Meghan na to, czego może oczekiwać od mediów jako członkini rodziny królewskiej. Chociaż świat show-biznesu nie jest jej obcy, bowiem poznała go jeszcze, gdy była gwiazdą amerykańskiego serialu W garniturach, to dopiero po ślubie przekonała się na własnej skórze do jakiego stopnia są w stanie posunąć się tabloidy w pogoni za sensacją. Teraz Meghan jest cały czas na widelcu, a większość informacji niestety może pochodzić od jej własnej rodziny.

Meghan Markle pozwala sobie na więcej niż księżna Kate. Na Royal Ascot złamała żelazną zasadę! Powód może was rozbawić

Kolejny poród w rodzinie królewskiej! Księżna Kate została ciocią!

Meghan Markle nosi niedrogie rzeczy z sieciówki, a przy tym zachwyca! Swoją ostatnią stylizacją oczarowała cały świat mody!Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×