Szukaj

Oprah zbije fortunę na wywiadzie z Harrym i Meghan! Kwota ustawi ją na całe życie. A ile dostaną Sussexowie?

Meghan Markle i Oprah

Meghan Markle i Oprah

Najgorętszym tematem ostatnich dni jest wywiad Meghan Markle i Harry'ego, którego udzielili Oprah Winfrey. Okazuje się, że ta rozmowa jest bardzo dochodowym interesem. Ile zarobią na niej Sussexowie?

Harry i Meghan są ostatnio na językach kolorowej prasy. Małżonkowie rok temu wyjechali z Wielkiej Brytanii, by uniknąć ciągłego bycia na świeczniku i życia według bardzo surowych dworskich zasad. Sussexowie spakowali walizki i osiedlili się w USA, a po przeprowadzce zerwali wszelkie kontakty z prasą. Ostatnio ich stosunek do mediów znacznie się zmienił. Najpierw Harry pojawił się w show Jamesa Cordena, gdzie udzielił wywiadu, a nawet rapował. Jednak największy szum w prasie wywołują kolejne zapowiedzi wywiadu, którego małżonkowie udzielili Oprah Winfrey.

Zakochani zaskoczyli wszystkich, gdy w walentynki ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Tuż po tej po tej informacji media obiegła wiadomość, że ciężarna Meg razem z Harrym pojawi się w programie BBC. Fani rodziny królewskiej zacierali ręce, by zobaczyć przyszłą mamę w całej okazałości, ale okazuje się, że to nie jej brzuszek jest największą sensacją.

Ile Harry i Meghan zarobią na wywiadzie u Oprah Winfrey?

Sussexowie udzielili bardzo szczerego wywiadu i otworzyli się przed dziennikarką na temat tego swojego odejścia z rodziny królewskiej. Meghan w bardzo dosadnych słowach opowiedziała o tym co spotkało ją ze strony monarchii, którą w wywiadzie nazywa „firmą”.

Firma odgrywa aktywną rolę w utrwalaniu kłamstw na nasz temat – mówi Meghan w zwiastunie rozmowy.

Na emisję tego wywiadu z zapartym tchem czekają wszyscy fani rodziny królewskiej. Okazuje się, że zarówno dziennikarka, jak i Harry z żoną mogą na tym zarobić całkiem pokaźną sumkę. Jak podaje magazyn Daily Mail, stacja CBS była gotowa zapłacić za prawa do emisji nawet 9 milionów dolarów. Ta kwota ma się im jednak zwrócić z nawiązką, ponieważ za każdą 30-sekundową reklamę, która ukaże się w przerwach, firmy muszą zapłacić aż 325 tysięcy dolarów.

Magazyn podaje również, że Sussexowie za rozmowę z Oprah Winfrey nie zainkasowali ani centa. Eksperci oceniają jednak, że to może zaprocentować znacznie większym zyskiem, czyli umocnieniem ich własnej marki w Hollywood. Rozmowa już w niedzielę 7 marca pojawi się na antenie CBS, a polscy widzowie będą ją mogli zobaczyć już w poniedziałek w TVN24, tuż po programie Kropka nad i.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×