Szukaj

Wiemy, ile będzie kosztowała podróż poślubna Mariny i Wojciecha Szczęsnego. Ta suma przyprawia o zawrót głowy

Wojciech Szczęsny dziękuje Marinie za doping

Wojciech Szczęsny dziękuje Marinie za doping

Ile kosztuje podróż poślubna Mariny i Wojciecha Szczęsnego?

To był ślub jak z bajki. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny pobrali się w pięknych okolicznościach na jednej z greckich wysp. Przypomnijmy, że młodzi zakochani do końca nie zdradzali, kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia. Jako pierwsi napisaliśmy o ich planach. Zdjęcia ze ślubu obiegły świat dopiero jakiś czas później.

Do niedawna Wojciech Szczęsny przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Kadra pod wodzą Adama Nawałki doszła aż do ćwierćfinału EURO 2016. Młodzi małżonkowie nie mogli więc odbyć podróży poślubnej. Dopiero teraz się w nią wybrali. Trzeba przyznać, że mają fantazję. Marina i jej mąż zamierzają zwiedzić cały świat dookoła. 

Zobacz: Ślub był bajkowy, a podróż poślubna? Marina i Wojciech Szczęsny pokazali bardzo romantyczne wideo. Tak spędzają miesiąc miodowy 

Wszyscy zastanawiali się, ile może kosztować taka wyprawa. Ile Marina i Szczęsny wydali na podróż poślubną? Jak wylicza Fakt, podróż dookoła świata wyniesie ich około 100 tysięcy złotych. Drogie są zwłaszcza dalekie bilety lotnicze oraz noclegi w luksusowych hotelach. Na taką wyprawę mogą sobie pozwolić nieliczni.

Chcielibyście tak jak Marina i Wojciech udać się w podróż dookoła świata?

Zobacz: Zakochani Marina i Wojtek Szczęsny w Japonii. Wczoraj zabawne zdjęcia, a dzisiaj? Internauci: „Najpiękniejsza para świata!”

Ile będzie kosztować podróż poślubna Mariny i Wojciecha Szczęsnego?

Ile będzie kosztować podróż poślubna Mariny i Wojciecha Szczęsnego?


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×