Tyle Marcin Prokop zarabia w „DDTVN”. Spodziewaliśmy się zupełnie innej pensji. Rozgadał się o pieniądzach i pracy w śniadaniówce

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop od kilkunastu lat jest gwiazdą programu śniadaniowego. Ile zarabia w Dzień Dobry TVN? Okazuje się, że wcale nie ma kokosów. Opowiedział, co przynosi mu największy dochód. 

Marcin Prokop to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w kraju. Od kilkunastu lat jest gwiazdą TVN, lecz gdy wchodził w dorosłe życie miał na siebie zupełnie inny plan. Na początku zawodowej drogi nie myślał o tym, by wiązać z mediami. Praca za biurkiem szybko mu się jednak znudziła i potrzebował zupełnie innych wyzwań. Błyskawicznie odnalazł się przed kamerami i zaczął robić karierę, o której nawet nie marzył.

Kluczem do sukcesu okazał się jego posada w śniadaniówce. Najpierw przez jakiś czas razem z Dorotą Wellman prowadzili wspólnie Pytanie na śniadanie, następnie przenieśli się w duecie do konkurencji, czyli Dzień Dobry TVN. Zostali bardzo ciepło przyjęci przez widzów i nikt już chyba nie wyobraża sobie, by mogło ich zabraknąć w porannym programie.

Marcin Prokop o swoich zarobkach w Dzień Dobry TVN

Marcin zyskał ogromną sympatię fanów, a to wszystko przez swoją postawę przed kamerami. Cechuje go bowiem nie tylko wielki profesjonalizm, ale także dystans do świata i ogromne poczucie humoru. Tymi cechami zdecydowanie zjednał sobie tłumy. Nie można się dziwić, że w związku z tym szybko doczekał się kolejnych propozycji od swojego pracodawcy. Od prowadzi również Mam Talent, ale także duże wydarzenia i imprezy organizowane przez TVN.

Prowadzący śniadaniówkę udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział o swojej pracy w porannym programie. Przez Krzysztofa Stanowskiego został zapytany, czy DDTVN nie jest dla niego zbyt infantylnym programem.

To też nie jest tak, że ja mam ciarki żenady, siedząc w programie śniadaniowym, bo gdyby tak było, to bym prawdopodobnie już go dawno opuścił – powiedział w Hejt Parku.

Wypowiedział się również na temat swojego wynagrodzenia. Z jego słów można wywnioskować, że ma posady, w których jest znacznie lepiej wynagradzany, a poranne pasmo po prostu bardzo lubi.

To nie jest praca, która płaci aż tak znakomicie, żebym sobie bez niej nie poradził, natomiast ja mam do tej pracy taki stosunek, że bawię się tym razem z widzem. Czyli nawet jak prowadzę rozmowę o malowaniu paznokci, albo pieczeniu ciasta, to staram się to robić z lekkim mrugnięciem oka do ludzi na zasadzie: „hej, pobawmy się tą historią”. (…) Ty zakładasz, że ja traktuję siebie poważniej niż ten program. A ja wchodząc do tego programu przestaję pielęgnować swoje ego (…). Ja staję się częścią tego programu i podpisuję się pod wszystkim, co tam się wydarza.

Z czego zatem utrzymuje się Marcin Prokop? Wyjaśnił, że największy dochód przynosi mu prowadzenie prywatnych eventów.

Spodziewaliście się, że prowadzący DDTVN nie mają gwiazdorskich pensji?


Fani drżą o przyszłość Marcina Prokopa i Doroty Wellman

Fani drżą o przyszłość Marcina Prokopa i Doroty Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman w autorskiej wersji Czerwonego Kapturka

Marcin Prokop i Dorota Wellman w autorskiej wersji Czerwonego Kapturka

Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka - Bestsellery Empiku 2021

Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka - Bestsellery Empiku 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×