Małgorzata Socha za rolę w „M jak Miłość” zarobi majątek. Zaoferowano jej fortunę za jeden dzień zdjęciowy. Niektórzy nie mają tyle na miesiąc

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha miała dostać propozycję z serialu M jak Miłość. Aby skusić ją do zagrania w serialu, produkcja zdecydowała się zaoferować jej ogromne pieniądze. Znamy stawkę. 

Małgorzata Socha karierę przed kamerami rozpoczęła wiele lat temu. Największą popularność aktorka zawdzięcza serialowi Na Wspólnej. Tam niemal od samego początku wcielała się w postać Zuzy i zaskarbiła sobie sympatię widzów. Gwiazda długo nie musiała czekać na kolejne propozycje współpracy.

Serca fanów podbiła także komediowym wcieleniem w serialu Brzydula. Postać Violetty Kubasińskiej zbudowała wręcz fenomenalnie, a wiele z powiedzonek serialowej bohaterki stały się wręcz kultowe. Widzowie polubili ją również za telenowelę Przyjaciółki.

Małgosia pomimo napiętego zawodowego grafiku założyła też rodzinę. Aktorka spełnia się zarówno jako żona, jak i matka trojga dzieci. Przyszłego męża poznała, gdy miała zaledwie 16 lat. Długo nie śpieszyło mu się ze ślubem, dlatego wzięła sprawy we własne ręce i postawiła mu ultimatum. Teraz razem wychowują 8-letnią Zosię, 5-letnią Basię i uroczego Stasia, który skończył 4 lata.

Ile Małgorzata Socha zarobi w serialu M jak Miłość?

Małgosia po 16 latach zrezygnowała z udziału w telenoweli TVN. Przyznała, że nie było to dla niej łatwe, ale w obecnym czasie miała sporo zawodowych zobowiązań. Chciała więcej czasu spędzić z rodziną.

To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować. Grałam tam 16 lat.

Teraz gwiazda, która jak na razie zakończyła też pracę na planie Przyjaciółek, jest kuszona przez twórców serialu M jak Miłość. Podobno w telenoweli Dwójki mogłaby się wcielić w bohaterkę graną wcześniej przez Barbarę Kurdej-Szatan lub Joannę Koroniewską.

Pan Lampka ceni sobie talent Małgosi. Bardzo miło wspomina współpracę z nią. Jeśli tylko aktorka wyrazi chęć, z pewnością znajdzie się dla niej odpowiednia rola – zdradza źródło Super Expressu.

Podobno twórcy serialu TVP oferują aktorce gwiazdorską stawkę, żeby skusić się na rolę. Jak informuje Fakt, za jeden dzień zdjęciowy mają jej oferować aż 6 tysięcy złotych i zaoferować minimum 10 dni w miesiącu.

O jej grę w serialu zabiega sam producent Tadeusz Lampka- zdradza informator Faktu.

Myślicie, że Małgosia skusi się na rolę w kultowej telenoweli? W końcu już kiedyś miała propozycję i musiała odmówić, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Miałam propozycję, aby zagrać w M jak MiłośćNie zgrały się nasze terminy. Ale z panem Lampką udaje mi się współpracować.


Małgorzata Socha - 11. urodziny Vitkac

Małgorzata Socha - 11. urodziny Vitkac

Małgorzata Socha - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Małgorzata Socha - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak inni polska jest na -100bld a darmozjady się bawią akcja to dopiero będzie na pamiątke fotki gratis i to tyle

 • GośćWanda Maria pisze:

  Ja ja widze w roli Malgosi Mostowiak,ktora wrocila po chorobie,Wiele lat minelo ,czlowiek sie zmienia wiec mi by to nie przeszkadzalo.W roli Joasi zupelnie nie.

 • Doradca wizerunkowy pisze:

  Gosiu nie idź tą drogą! Nie po to rezygnowałaś ze Wspólnej żeby grać w M jak miłość. To równia pochyla i aktorska emerytura.

 • Gość pisze:

  Przy cenie za jeden dzień zdjęciowy dla pani Małgorzaty to Kaper Kuszewski to naprawdę ubogi krewny .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×