Szukaj

Ujawniono zarobki gwiazd w czasie kwarantanny. Małgorzata Kożuchowska przygarnęła niebotyczną kwotę

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Ile gwiazdy zarobiły w czasie kwarantanny? Na szczycie rankingu znalazła się Małgorzata Kożuchowska. Aktorka wyprzedziła nawet Annę Muchę i Magdę Gessler. Na jej konto wpłynęła potężna suma pieniędzy.

Koronawirus spowodował wielki kryzys gospodarczy, w wyniku którego ucierpiała m.in. branża rozrywkowa. Od niemal dwóch miesięcy nie odbywają się koncerty i wydarzenia sportowe. Zamknięte zostały muzea, teatry, kina i wszystkie ośrodki kultury.

Jak koronawirus wpłynął na show-biznes?

Kryzys dotknął również polski show-biznes. Wstrzymane zostały emisje programów rozrywkowych nadawanych na żywo. Widzowie musieli pożegnać się także z większością swoich ulubionych seriali, do których zdjęcia zostały wstrzymane, aż do odwołania. Zrezygnowano z imprez okolicznościowych, w ramach których płacono gwiazdom za przyjście.

Wielu polskich artystów wyjawiało swoje zaniepokojenie takim stanem rzeczy. Aktorzy czy piosenkarze bali się o swoją finansową przyszłość. Gwiazdy zaszyły się w domach, a wiele z nich nie czekając na dalszy rozwój sytuacji, zaczęło przenosić swój biznes do sieci.

Zarobki Małgorzaty Kożuchowskiej w czasie kwarantanny

Małgorzata Kożuchowska to bardzo przedsiębiorcza kobieta. Przede wszystkim jest aktorką, ale wiadomo również, że rewelacyjnie śpiewa, i nie boi się innych zawodowych wyzwań. Małgosia już dawno została okrzyknięta ikoną stylu, a tym samym stała się inspiracją dla wielu kobiet. Jej stylizacje zawsze są trafione w punkt, a fanki starają się odtworzyć każdy jej look.

Aktorkę do współpracy zapraszają najwięksi projektanci i najsłynniejsze marki. To, że Kożuchowska pojawi się w ubraniu konkretnej marki, jest gwarancją tego, że natychmiast zniknie ono ze sklepowych magazynów. Jedną z marek, z którą obecnie jest kojarzona aktorka, to siec sklepów CCC. Małgosia występuje w spotach reklamowych i pojawia się na plakatach promujących najnowszą kolekcję największego producenta obuwia w Europie.

Jak donosi magazyn Super Express, w wyniku panującej pandemii, kontrakt reklamowy zawarty pomiędzy Małgorzatą Kożuchowską a CCC musiał zostać dostosowany do panujących realiów. Gwiazda została w nim zobligowana do promowania bezpiecznych zakupów online. Aktorka promuje zatem wiosenną kolekcję obuwia wprost ze swojego domu. Nagrała specjalne filmiki, w których pokazuje jak bezpiecznie robić zakupy w sklepie CCC. Na tym kontrakcie reklamowym udało jej się zarobić aż 400 tysięcy złotych.

Ile zarobiły gwiazdy na kwarantannie?

Dodatkowo tabloid wyliczył, że w czasie pandemii Anna Mucha wzbogaciła się o 120 tys. złotych, Viki Gabor o 20 tysięcy mniej, a na konto Magdy Gessler wpłynęła połowa tego, co zgarnęła Kożuchowska.


Małgorzata Kożuchowska ma sporą kolekcję butów

Małgorzata Kożuchowska ma sporą kolekcję butów

Kożuchowska dla CCC

Kożuchowska dla CCC

Kożuchowska dla CCC

Kożuchowska dla CCC

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×