59-letnia Majka Jeżowska kusi młodych Chorwatów swoim apetycznym biustem! Gwiazda zafundowała sobie luksusowe wakacje!

Majka Jeżowska skończyła 59 lat jednak nadal bardzo intensywnie koncertuje. Po serio letnich koncertów piosenkarka wyjechała na krótkie wakacje do Chorwacji. Królowa dziecięcej piosenki szalała jak nastolatka w seksownym bikini

Majka Jeżowska od 40 lat zajmuje się komponowaniem i wykonywaniem piosenek skierowanych do dzieci. Jak sama stwierdziła w jednym z wywiadów, inspiracją dla twórczości dla dzieci stała się chęć nagrania piosenki dla swojego syna. Jeżowska stwierdziła, że polska twórczość piosenkarska dla dzieci jest bardzo uboga i niskiej jakości. Zatem w 1984 roku Majka wzięła sprawy w swoje ręce, skomponowała i nagrała piosenkę do słów Agnieszki OsieckiejA ja wolę moją mamę. Piosenka natychmiast stała się hitem, a sama piosenkarka błyskawicznie została okrzyknięta królową dziecięcych serc.

Wokalistka w tym roku obchodzi czterdziestolecie pracy na scenie, swój jubileusz zapoczątkowała brawurowym koncertem na opolskim festiwalu. Międzyczasie Jeżowska objechała prawie całą Polskę dając mnóstwo koncertów dla dzieci. Kilka dni temu wokalistka postanowiła odpocząć od pracy, wyjechała zatem z przyjaciółkami na wakacje. Jeżowska tym razem za cel swojej podróży wybrała przepięknej urody Chorwację.

59-letnia Majka relaksowała się na luksusowym jachcie opalając swoje seksowne ciało odziane w kuse bikini. Artystka w stroju kąpielowym prezentowała się widowiskowo, jej sporych rozmiarów apetyczny biust wzbudzał ogromne zainteresowanie wśród przystojnych Chorwatów. Po powrocie do Polski opalona Jeżowska rusza w dalszą letnią trasę koncertową po Polsce.

Już 3 sierpnia Majka Jeżowska wystąpi na największym festiwalu Pol’and’Rock  w Kostrzynie nad Odrą. Na imprezę wybiera się również syn wokalistki – Wojtek, który zamierza nakręcić ciekawy dokument o swojej matce.

 

Zobaczcie jak Majka ładuje swoje akumulatory.

 

Aktualizacja: Jest komentarz zarządu firmy. Skandal! Majka Jeżowska została oszukana przez popularny sklep! To co zrobiono z jej twarzą nie mieści się w głowie!

Majka Jeżowska prowadzi w swoim domu nieoficjalną porodówkę! To, co ostatnio zobaczyła na balkonie wprawia w osłupienie!

Gwiazdy na gali tygodnika “Wprost”: Beata Kozidrak, Joanna Przetakiewicz, Ewa Chodakowska, Majka Jeżowska, Jakub Kucner


Majka Jeżowska kusi biustem w Chorwacji

Majka Jeżowska kusi biustem w Chorwacji

Majka Jeżowska kusi biustem w Chorwacji

Majka Jeżowska kusi biustem w Chorwacji

Majka Jeżowska kusi biustem w Chorwacji

Majka Jeżowska kusi biustem w Chorwacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×