Krzysztof Ibisz zapytał nieznajomą kobietę z zagranicy o swój wiek. To, co usłyszał nieźle go zaskoczyło!

Krzysztof Ibisz wybrał się na wakacje na Ukrainę, gwiazdor najbardziej zachwycił się piękna Odessą, w której spotkał swoją zagraniczną fankę. To, co usłyszał z ust obcej kobiety solidnie pogłaskało jego ego.

Krzysztof Ibisz skończył 54 lata, jednak gwiazdor Polsatu nadal wygląda jak Adonis. Prezenter słynie z nadzwyczajnej dbałości o swój wygląd, godzinami przesiaduje na siłowni, w salonach piękności, zatem nic dziwnego, że nawet młodszym kolegom imponuje swoją fenomenalną formą.  O wiecznie młodym wyglądzie Ibisza krążą legendy, gwiazdor jest także obiektem wielu żartów oraz anegdot. Na szczęście sam zainteresowany ma w tym temacie spory dystans, zatem bardzo często pozwala sobie na autoironię.

Okazuje się, że prezenter, który ma mnóstwo fanek w Polsce, wzbudza zachwyt również za granicą. Ostatnio Ibisz wybrał się na wakacje na Ukrainę. Ibisz nie kryje swojego zachwytu i fascynacji wschodem. Szczególnie upodobał sobie Odessę, która Ibiszowi kojarzyła się zawsze z Mickiewiczem, Puszkinem, Bablem, Gogolem oraz z filmem Pancernik Potiomkin. Nawet się nie spodziewał, że miasto okaże się dla niego niezwykle gościnne.

 Krzysztof ubrany jak młodzieniec, z modną fryzurą przemierzał słynne zabytki Odessy, wzbudzając swoją osobą ogromne zainteresowanie wśród miejscowej ludności. Szczególną sympatią polskiego amanta raczyły ukraińskie kobiety, które nie mogły od pięknego Ibisza oderwać wzroku. Krzysztof widząc, że ma takie branie na Ukrainie postanowił zaczepić jedną ze swoich ulicznych fanek. Gwiazdor odważnie zapytał na ile lat wygląda, odpowiedź kobiety wywołała euforię w jego sercu:

 Na Ukrainie mówią o mnie to samo – młody człowiek Jak z tym żyć – napisał Ibisz

Całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym filmiku, który Krzysztof wkleił na swoim profilu. Dodajmy, że prezenter ma 54 lata.

Krzysztof Ibisz nie potrafił ukryć emocji. “To najbardziej poruszający moment w mojej karierze” [WIDEO]

Krzysztof Ibisz nieoczekiwanie wyznał miłość komuś wyjątkowemu! Czyżby nowy romans w polskim show-biznesie?! Będziecie zaskoczeni!

Krzysztof Ibisz na swój młody wygląd mógłby wyrwać pół Ukrainy! Gwiazdor usłyszał słowa prawdy z ust pięknej kobiety z Odessy! [WIDEO]


Krzysztof Ibisz w Odessie

Krzysztof Ibisz w Odessie

Krzysztof Ibisz z mamą – Dzień Matki 2019

Krzysztof Ibisz z mamą – Dzień Matki 2019

Odmłodzony Krzysztof Ibisz w nowej fryzurze na siłowni

Odmłodzony Krzysztof Ibisz w nowej fryzurze na siłowni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×