Szukaj

Beata Tadla w swoje 44. urodziny wpadła w ramiona ukochanego! Takiego intymnego zdjęcia nigdy wcześniej nie pokazała!

Beata Tadla świętuje swoje 44. urodziny z wielkim przytupem. Gwiazda pochwaliła się pięknym zdjęciem urodzinowym, na którym pozuje wtulona w swojego ukochanego partnera. Co za słodki widok.

Beata Tadla od lat należy do czołówki polskiego kobiecego dziennikarstwa. Gwiazda pracowała już prawie w każdej telewizji, gdzie zawsze uchodziła za najpiękniejszą prezenterkę serwisów informacyjnych. Obecnie prezenterka postanowiła odpocząć od blasku kamer – zamieniła okienko telewizyjne na mikrofon radiowy w popularnej stacji. Oprócz rewolucji w życiu zawodowym, Tadla zafundowała sobie również spektakularną zmianę partnera. Piękna brunetka na oczach całej Polski rozprawiła się z Jarosławem Kretem, z którym zakończyła związek pojawiając się rok temu na parkiecie w Tańcu z Gwiazdami.

Atrakcyjna prezenterka po zakończeniu tanecznego show szybko znalazła nową miłość, która do dziś jest wielką tajemnicą. O nowym partnerze Beaty wiadomo niewiele. Tym razem jej wybranek nie pochodzi z show-biznesu. Wiadomo jednak, że Tadla jest po uszy zakochana w swoim księciu, który jej zdaniem wygląda jak James Bond. Jest w tym trochę prawdy, bowiem tajemniczy amant na wspólnych fotkach z seksowną gwiazdą telewizji prezentuje się równie spektakularnie co Agent 007.

14 czerwca Tadla skończyła 44 lata. Trudno w to uwierzyć, ponieważ zmysłowa dziennikarka wygląda świetnie, jest bardzo kobieca i perfekcyjnie zgrabna. W dniu swojego święta Beata podziękowała wszystkim fanom za miłe życzenia, a w nagrodę opublikowała swoją romantyczną fotkę z nowym chłopakiem, który nawet w najmniejszym calu nie przypomina sporo starszego pogodynka Jarka Kreta:

Nie jestem w stanie odpisać każdemu z osobna, bo fala ciepłych życzeń była dziś falą tsunami! Wszystkim dziękuję za pamięć i życzliwość. Życzycie mi głównie szczęścia  staram się odszukiwać je w drobnych gestach, dobrych słowach, spojrzeniach. U ludzi… A mam wokół siebie wspaniałych, najlepszych! Wiedzcie więc, Kochani, że Wasze życzenia właśnie się spełniają, a wiek? To tylko stan umysłu… Dziękuję raz jeszcze – napisała Beatka.

Zdjęcie Tadli z partnerem rozczuliło wszystkich internautów. Nic więc dziwnego, że pod jej postem pojawiło się mnóstwo serdeczności i urodzinowych gratulacji, do których dołącza się także nasza redakcja.

Drapieżna Beata Tadla pokazała się w nowej fryzurze! Grzywka i przedłużone włosy odjęły jej co najmniej 10 lat!

Seksowna Beata Tadla kontra zmysłowa Anna Kalczyńska! Dwie tuzy dziennikarstwa pojawiły się w czerni i rozwaliły całą letnią imprezę!

Gwiazdy na gali Kryształowe Zwierciadła 2019: Beata Tadla, Monika Brodka, Anna Kalczyńska


Beata Tadla w ramionach ukochanego,

Beata Tadla w ramionach ukochanego,

Beata Tadla z nowym partnerem

Beata Tadla z nowym partnerem

Beata Tadla z nowym partnerem

Beata Tadla z nowym partnerem

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×