Barbara Kurdej-Szatan nie oszczędzała na przyjęciu córki z okazji komunii. Za sam tort zapłaciła sporą sumkę

Ile kosztował tort na komunię córki Barbary Kurdej-Szatan?

Ile kosztował tort na komunię córki Barbary Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan w weekend celebrowała pierwszą komunię córki. Na stole pojawił się zjawiskowo piękny tort. Ile kosztowało to dzieło mistrzów cukiernictwa?

Barbara Kurdej-Szatan karierę w show-biznesie zaczęła od udziału w reklamie popularnej sieci komórkowej. Sympatyczna blondynka tak bardzo spodobała się widzom, że długo nie musiała czekać na kolejne propozycje pracy. Za jakiś czas pojawiła się w serialu M jak Miłość, gdzie wcieliła się w postać Joasi. Jej wątek stał się jednym z głównych. Jednak w ubiegłym roku, emocjonalnym wpisem w social mediach, mocno sobie zaszkodziła i ma za sobą poważny kryzys wizerunkowy.

Jeszcze zanim wszystko się wydarzyło, aktorka sygnalizowała w sieci, że powstaje książka o jej życiu. W autobiografii zwierzyła się między innymi, jak wyglądała jej droga do sukcesu. Nie ukrywa także, jak ważną jest dla niej rodzina.

Basia i jej mąż, Rafał Szatan, doczekali się dwojga dzieci Hani i Henia. Dziewczynka przyszła na świat w 2012 roku, a jej braciszek we wrześniu 2020 roku. Starsza z pociech właśnie przystąpiła do pierwszej komunii. Rodzice nie żałowali pieniędzy, żeby wszystko było idealne. Ile kosztował tort?

Ile kosztował tort na pierwszą komunię córki Barbary Kurdej-Szatan?

Do sakramentu pierwszej komunii przystąpiła córka Basi i Rafała Szatanów. Zdjęciami z uroczystości aktorka pochwaliła się w sieci. Na kadrach widać szczęśliwych rodziców w eleganckich stylizacjach – Barbara na ten dzień wybrała żółty garnitur, a je mąż był bardzo elegancki w spodniach i marynarce w kratę oraz uśmiechniętą od ucha do ucha Hanię. Na ostatnim z pokazanych fotek możemy podziwiać imponujący, smakowicie wyglądający tort.

To był piękny i ważny dzień dla naszej Hani🤍 bardzo przeżywała, chciała i niezwykle poważnie podeszła do tematu 🙂 jestem dumna z mojej małej istotki i ogromnie kocham – napisała.

Szczególną uwagę zwraca przepiękny biały tort, którym nie omieszkała się pochwalić aktorka. Został wykonany przez jedną z najbardziej prestiżowych i uwielbianych przez celebrytów cukierni w Warszawie. Został ozdobiony białą masą, kulami i kwiatami oraz spersonalizowanym napisem. Cena tego typu tortu, którym można poczęstować kilkudziesięciu gości, waha się między 650-800 złotych. O cenach tortów komunijnych u Magdy Gessler pisaliśmy tutaj.

Na przyjęciu pojawił się także stół z dodatkowymi słodkościami. Na same łakocie Szatanowie musieli wydać grubo ponad tysiąc złotych. Wszystko wygląda na zdjęciach tak smakowicie, że z pewnością się opłacało.


Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Komentarze

 • Gośćospa pisze:

  Poczęstowała Białorusinów tortem???? 🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰

 • Gość ŻER pisze:

  Tysiące dzieci miało komunię zresztą jak co roku co to za nowina? jak zwykle wszystko na pokaz a nas interesuje komunia naszych bliskich a nie podrzędnych celebrytów.

 • Gość pisze:

  Tysiące dzieci miało komunie , zresztą jak co roku co to za nowina? Najbardziej interesuje nas komunia naszych bliskich a nie podrzędnych celebrytów.

 • Gość pisze:

  Przecież to normalna cena tortu… Nie rozumiem o co takie halo…..
  Chodzicie na zakupy? Widzicie te ceny w sklepach??
  To skąd takie zdziwienie… Nikt za darmo nie dostaje składników ani nie ma pracy, gazu za darmo. Chyba nadal wszyscy komuna żyjecie 😠
  Moda na produkty bio i inne… Cena jednego jajka 1,10zł a nie 0.50zł … Obudźcie się wreszcie!!! A gdzie praca nad tortem, gdzie opłaty!
  Jak Wam cena nie pasuje to róbcie sami!!!
  Jakoś nie szkoda ludziom na fryzjera co miesiąc za 500zł a dziecku na Komunię, która jest raz na całe życie, tort porządny zamówić to wielkie halo i drogo 😠
  Żal czytać te komentarze.

 • Gość pisze:

  Super rodzina stać Ich na wystawne przyjęcie więc je urządzili wszystkiego najlepszego dla Córki dużo zdrowia Błogosławieństwa Bożego ❤️

 • Ortodonta pisze:

  W zamian za inwestycje w słodkie stoły i tort mogliby zainwestować w ortodontę dla córki, bo uzębienie jest zdecydowanie do naprawy

 • Gośćjjjjjjj pisze:

  A podzieliła się tym przepychem z ubogimi jak to ubolewała????

 • Gość pisze:

  Jaki pokaz.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×