Kinga Rusin pochwaliła się, ile zarobiła razem z partnerem! Aż z ekscytacji pokazała romantyczne zdjęcie we dwoje!

Kinga Rusin - dostała drogi prezent od Marka Kujawy

Kinga Rusin - dostała drogi prezent od Marka Kujawy

Kinga Rusin opowiedziała o sukcesach swojej marki kosmetycznej. Na Instagramie zdradziła, ile udało się zarobić oraz jakie są plany na kolejne lata. 

Kinga Rusin, to nie tylko jedna z popularniejszych polskich dziennikarek, ale także bizneswoman. Gwiazda. wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą, prowadzą firmę kosmetyczną, która produkuje naturalne kosmetyki. Te cieszą się sporą popularnością, o czym świadczyć może najnowszy wpis na Instagramie prowadzącej Dzień Dobry TVN.

Zobacz: Co Kinga Rusin zrobi z suknią z balu TVN 2019? Tym razem nie odda jej na WOŚP

Kinga Rusin o zarobkach Pat&Rub

Kinga Rusin, odpowiadając na liczne pytania i wątpliwości, postanowiła podsumować dla swojej marki rok 2018. Udostępniła więc romantyczne zdjęcie z partnerem, w opisie którego rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące jej zarobków.

PONAD 28.000.000 (milionów!) PLN br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów , tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub! Ponieważ firmy publikują sprawozdania finansowe za poprzedni rok coraz więcej dziennikarzy, ale i fanów prosi nas o podsumowanie i pyta o źródła sukcesu, stąd ten nasz osobisty komentarz na forum publicznym – przyznała Rusin.

Zobacz: Kinga Rusin i Marek Kujawa na najbardziej romantycznym zdjęciu z Balu TVN 2019. Anna Kalczyńska uchwyciła ich w najlepszym momencie

View this post on Instagram

PONAD 28.000.000 (milionów!) PLN br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów , tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub! Ponieważ firmy publikują sprawozdania finansowe za poprzedni rok coraz więcej dziennikarzy, ale i fanów prosi nas o podsumowanie i pyta o źródła sukcesu, stąd ten nasz osobisty komentarz na forum publicznym. Z korespondencji z klientami na social mediach wynika, że najważniejsze jest dla nich DOŚWIADCZENIE naszej marki, DŁUGOTRWAŁA SKUTECZNOŚĆ KOSMETYKÓW, ZAUFANIE do naszych produktów, oraz TYSIĄCE RECENZJI i POLECEŃ od innych klientów oraz znajomych. Marka Pat&Rub jest na rynku od 11 lat, wprowadziła kilka generacji kosmetyków, nieustannie się rozwija, jest na bieżąco ze światowymi trendami i z najnowszymi odkryciami. To coraz zdrowsze, skuteczniejsze, zaawansowane biotechnologicznie, naturalne kosmetyki, z wysokimi stężeniami składników z całego świata. Jako właściciele i zarząd jesteśmy z naszą firmą 24/7, gdziekolwiek byśmy nie byli w poszukiwaniu kolejnych fantastycznych komponentów czy kontrahentów. Na łączach z różnymi departamentami,  partnerami, liniami produkcyjnymi. Wideo- i tele-konferencje to chleb powszedni. Większość środków firmy przeznaczamy na ulepszanie produkcji, wyszukiwanie składników, poszukiwanie nowych technologii. Odpowiadając na pytanie, nie, za firmą nie stoją żadne fundusze inwestycyjne. Nie byłoby tego niesamowitego sukcesu gdyby nie FANI Pat&Rub, którym non-stop dziękujemy za zaufanie, za niesamowity entuzjazm, za fantastyczne recenzje naszych kosmetyków. Ich testimoniale są najlepszym dowodem na skuteczność kosmetyków Pat&Rub. To właśnie dzięki nim marka jest inna niż wszystkie, bo budzi pozytywne emocje, tworzy prawdziwą społeczność. Dzięki dobrym wynikom finansowym możemy i będziemy kontynuować nasze osobiste działania dla dobra publicznego, pożytecznych inicjatyw. Przeznaczamy i będziemy przeznaczać środki na działalność społeczną. Chcemy bowiem budować i wspierać ŚWIAT WARTOŚCI. Przed nami wiele wyzwań i projektów zarówno biznesowych jak i społecznych. Dzięki Wam wszystkim chcemy dalej być pasjonatami z misją. Kinga Rusin i Marek Kujawa

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Z czego wynika sukces marki Pat&Rub?

Kinga dodała, że sukces, który udało im się osiągnąć to zasługa zaufania klientów, którzy sięgają po produkty marki. To oni odpowiedzialni są za tysiące poleceń i recenzji, które pojawiły się przez 11 lat.

Marka Pat&Rub jest na rynku od 11 lat, wprowadziła kilka generacji kosmetyków, nieustannie się rozwija, jest na bieżąco ze światowymi trendami i z najnowszymi odkryciami. To coraz zdrowsze, skuteczniejsze, zaawansowane biotechnologicznie, naturalne kosmetyki, z wysokimi stężeniami składników z całego świata – podkreślała gwiazda.

Rusin przyznała, że prowadzenie firmy nie jest takie łatwe i związane jest z niemal ciągłym wykonywaniem pracy.

Jako właściciele i zarząd jesteśmy z naszą firmą 24/7, gdziekolwiek byśmy nie byli w poszukiwaniu kolejnych fantastycznych komponentów czy kontrahentów. Na łączach z różnymi departamentami, partnerami, liniami produkcyjnymi. Wideo- i tele-konferencje to nasz chleb powszedni – dodała Kinga.

Gwiazda wyjawiła, że taki sukces umożliwia prowadzenie działań dla wspólnego dobra:

Dzięki dobrym wynikom finansowym możemy i będziemy kontynuować nasze osobiste działania dla dobra publicznego, pożytecznych inicjatyw. Przeznaczamy i będziemy przeznaczać środki na działalność społeczną. Chcemy bowiem budować i wspierać ŚWIAT WARTOŚCI – przyznała Rusin.

Trzymamy kciuki za realizację tych planów.

Zobacz: Bal TVN 2019: Kinga Rusin najpiękniejszą gwiazdą wieczoru! To ona była królową wieczoru!


Kinga Rusin i Marek Kujawa o sukcesie marki

Kinga Rusin i Marek Kujawa o sukcesie marki

Kinga Rusin i Marek Kujawa - Instagram

Kinga Rusin i Marek Kujawa - Instagram

Kinga Rusin i Marek Kujawa na romantycznym zdjęciu

Kinga Rusin i Marek Kujawa na romantycznym zdjęciu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×