Szukaj

Nie uwierzycie, ile Kanye West zarobił na „zwykłych” adidasach! Astronomiczna kwota, to mało powiedziane!

Kanye West zarobi na butach 1,5 miliarda dolarów

Kanye West zarobi na butach 1,5 miliarda dolarów

Kanye West odbił się od dna z gigantycznymi długami i teraz szybuje wysoko śpiąc spokojnie na swojej fortunie. Buty Yeezy przyniosły mu niewyobrażalny majątek. Ile na nich zarobił?

Każdy, kto choć trochę interesuje się modą musiał widzieć buty zaprojektowane przez Kanye Westa. Unikatowy produkt stworzony we współpracy z marką Adidas przyniósł raperowi niewyobrażalną fortunę. Warto też dodać, że muzyk odbił się od dna i dzięki tej kooperacji wyszedł z gigantycznych długów sięgających aż 53 miliony dolarów! Jak mawia stare przysłowie „apetyt rośnie w miarę jedzenia” i Kanye nie zamierzał poprzestać tylko na szkicach, które zrobił w swoim prywatnym samolocie.

Jak trafnie zauważył Forbes, imperium Kanye Westa przyniesie mu w 2019 roku aż 1,5 miliarda dolarów! To zawrotna kwota, ale pamiętajmy, że od momentu, w którym muzyk znalazł się na skraju bankructwa zaczął zupełnie inaczej patrzeć na życie.

W 2013 roku West przeniósł swoje projekty z Nike do potentata odzieży sportowej – Adidasa. Producent, którego sztandarowym znakiem rozpoznawczym są 3 paski, zaoferował raperowi dużo lepsze warunki finansowe. West poszedł na to, co Forbes nazwał „bezprecedensową umową”. Czyli na na 15% opłat licencyjnych plus wysokie honorarium marketingowe. Dla przykładu – Michael Jordan, który jest legendą NBA i wraz z Nike opracował model butów do koszykówki, który co roku ma kilka nowych modeli otrzymuje od firmy tylko 5% wynagrodzenia ze sprzedaży. Co i tak daje mu około 3 miliardów dolarów rocznie.

West miał także problemy ze zdrowiem psychicznym z powodu choroby dwubiegunowej, ale swoje dolegliwości obrócił w sukces. West twierdzi, że:

bycie „dwubiegunowym” dało mu „super moce”, które uwalniają wyobraźnie, a nie stanowią przeszkodę – przyznał w jednym z wywiadów dla amerykańskiej prasy.

Jego historia to świetny przykład, jak będąc na skraju bankructwa można odbić się od dna i zarabiać jeszcze więcej. Wszystko jest kwestią ciężkiej pracy, determinacji i popularności… Kim Kardashian, ponieważ małżeństwo wspiera się i promuje wzajemnie na każdym kroku.

Zobacz: Kanye West przeszedł samego siebie! Prezent dla Kim Kardashian na piątą rocznicę ślubu rozczarował internautów

Zobacz: Kim Kardashian i Kanye West mają czwarte dziecko! Małżonkowie ponownie zostali rodzicami!

Zobacz: Kim Kardashian potwierdziła najgorsze obawy fanów. Kanye West jest nieuleczalnie chory!


Kanye West buty Yeezy - Instagram

Kanye West buty Yeezy - Instagram

Kanye West - Instagram

Kanye West - Instagram

Kanye West - Instagram

Kanye West - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×