W „Tańcu z gwiazdami” padł rekord! Joanna Mazur z największą wygraną historii wszystkich polskich edycji show!

Joanna Mazur-Jan Kliment

Joanna Mazur-Jan Kliment "Taniec z gwiazdami"

Joanna Mazur i jej sceniczny partner Jan Kliment piątkowym występem zapewnili sobie zwycięstwo w Tańcu z Gwiazdami Niewidoma biegaczka zgarnęła więcej niż mogłoby się wydawać.

Dopiero co opadły emocje po 9 edycji popularnego show Taniec z Gwiazdami, a media już liczą, ile zgarnęli zwycięzcy. Joanna Mazur stopniowo nabywała umiejętności taneczne pod okiem swojego wyrozumiałego trenera, Jana Klimenta. W przypadku tej pary stopień trudności był dużo wyższy ponieważ lekkoatletka jest niewidoma.

Za sprawą wielu treningów, porażek i wyrzeczeń Joanna wreszcie osiągnęła poziom, który zapewnił jej sukces. Chwilę po tym, jak Nina Terentiew ogłosiła jej uczestnictwo w telewizyjnym show, gwiazda umieściła krótki wpis na swoim Instagramie:

Cieszę się z rywalizacji oraz z możliwości adaptacji do sytuacji stresowej. Nauka tańca to dla mnie także nowy bodziec treningowy. Jako kobieta – myślę, że nie ma lepszego sposobu, by odkryć w sobie kobiecość, która na co dzień jest gdzieś we mnie bardzo mocno ukryta. Jako osoba niewidoma – cieszę się, że mogę być ambasadorem sportowców… niepełnosprawnych sportowców w tak dużym projekcie telewizyjnym. Niezwykle się cieszę na to wyzwanie, by móc przełamać nie tylko bariery istniejące w mojej głowie, ale mam nadzieję także przełamać pewne stereotypy związane z osobami posiadającymi niepełnosprawność.

Osiągnęła więcej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać, a jej życiowa historia poruszyła wszystkich telewidzów. Po jednym z odcinków Joanna Mazur pokazała swój pokój w krakowskim akademiku. Internauci nie kazali długo czekać na swoją reakcję. Praktycznie w tym samym czasie została uruchomiona zbiórka pieniędzy dla Joanny, która osiągnęła zawrotne 300 tysięcy złotych. To jeszcze nie koniec niespodzianek.

Po emisji odcinka ukazującego skandaliczne warunki życia, jeden z biznesmenów kupił niewidomej lekkoatletce apartament na nowym osiedlu w Krakowie wart pół miliona złotych! Dodatkowo, za każdy odcinek gwiazda otrzymała 3 tys. złotych. Sumując wszystkie dochody, Joanna Mazur na Tańcu z gwiazdami zarobiła prawie milion złotych!

Cieszymy się z wielkiej wygranej, ponieważ droga do tego spektakularnego zwycięstwa okupiona była męką, ogromnym stresem i wieloma wyrzeczeniami! Jan Kliment pokazał we wcześniejszych edycjach, że potrafi dobrze poprowadzić swoją partnerkę. Tym razem także nie zawiódł. Gratulujemy zwycięzcom! To była naprawdę dobra robota!

Zobacz: Gimper skomentował swoją przegraną! Spodziewał się takiego wyniku? [WIDEO]

Zobacz: Eurowizja 2019: Madonna fałszowała jak Mandaryna, ale i tak poderwała publiczność!

Zobacz: Księżna Kate parodiuje Milley Cyrrus? Mamy najnowsze zdjęcia!


Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×