Szukaj

Góra złota dla Jennifer Aniston. Gwiazda zgarnie fortunę za ujawnienie niewygodnych faktów z przeszłości

Jennifer Aniston zarobki

Jennifer Aniston zarobki

Jennifer Aniston może zarobić naprawdę bajońskie kwoty, jeśli zdecyduje się na napisanie i wydanie książki o swoim życiu. Zobaczcie, co pisze zagraniczna prasa.

Jennifer Aniston zyskała wielką sławę dzięki roli Rachel w kultowym amerykańskim serialu Przyjaciele. To była trampolina do ogromnej popularności na całym świecie. Była tak rozchwytywana, że podczas kręcenia ostatniej serii hitu miała mnóstwo propozycji filmowych. Jej grafik pękał w szwach, a produkcja zdecydowała się skrócić ostatni sezon o kilka odcinków, aby mogła wywiązać się ze wszystkich zobowiązań.

Wraz z rozpoznawalnością pojawiły się też artykuły w kolorowej prasie, które pisały mniej lub bardziej prawdziwe historie o życiu Aniston – najmniej o tym zawodowym. Kiedy wyszła za mąż za Brada Pitta, stali się ulubioną parą Ameryki i tabloidów. Jeszcze smaczniejszym kąskiem stała się po zaskakującym rozwodzie z amantem – biedna i zdradzona. Nie ma się to nijak do rzeczywistości, Jennifer świetnie sobie radzi, a czego się nie dotknie, zamienia w złoto. No może nie wychodzą jej związki, ale cała reszta, to pasmo sukcesów.

Jak Jennifer Aniston może zarobić 65 milionów dolarów?

Jen mówi, że wszystko może być bestsellerem! – chwali się na okładce National Enquirer w opowieści głównie o tym, jak popularna byłaby książka napisana przez Aniston. Jeden z czołowych wydawców powiedział gazecie:

Barack i Michelle Obama dostali szacunkową zaliczkę na 65 milionów dolarów na swoje książki, a Jen byłaby w tym samym przedziale – może większym!

Ta kwoty Obamów są dokładne, ale myląca, ponieważ dotyczą czegoś więcej niż tylko książki. Nie jest to jednak problem dla Aniston, która jest świetnie obeznana z prawami rządzącymi show-biznesem.

Tabloid wymienia, że Aniston mogłaby napisać o swojej matce, Przyjaciołach i co naprawdę wydarzyło się z Bradem Pittem i Angeliną Jolie. Tematów jest wiele, a jak się tego podejmie, to na pewno będzie bestseller. Zresztą już pojawiły się informacje, że podczas kwarantanny zabrała się za spisywanie swojego życia. Pozostaje poczekać, co z tego wyniknie.


Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami

Jennifer Aniston ze statuetką - SAG Awards 2020

Jennifer Aniston ze statuetką - SAG Awards 2020

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×