Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Tabloid podliczył ile Doda miesięcznie wydaje na poprawianie urody. Kwota zwala z nóg

Doda poprawia urodę za 20 tysięcy złotych


Ile Doda wydaje na poprawianie urody?

Doda nie ukrywa, że ma bzika na punkcie swojego wyglądu. Piosenkarka na swoim Instagramie regularnie chwali się zdjęciami, na których pokazuje, jak dba o swoje ciało. Regularnie odwiedza spa, salony masażu czy po prostu stosuje bezpieczne dla organizmu diety.

Niedawno Dorota opublikowała zdjęcia z weekendu w spa, gdzie relaksowała się między innymi w kąpieli w mleku i była masowana przez najlepszych profesjonalistów. Jakby tego było mało, Doda ma także osobistą stylistkę, fryzjera i makijażystkę.

Jak obliczył „Super Express”, taki weekend w spa to kwota ok 2 tysięcy złotych, miesięczna pensja dla fryzjera – 10 tysięcy złotych, a jednorazowy makijaż – 600 zł. Sumując wszystko, okazuje się, że gwiazda na tego typu zabiegi wydaje miesięcznie aż 20 tysięcy złotych!

Do tego dochodzą inne zabiegi medycy estetycznej, których wokalistka jest ogromną fanką:

Kombinuję sobie od czasu do czasu różne rzeczy. Nie widzę w tym nic złego, zwłaszcza że nie są to rzeczy stałe. Dlaczego? Nie wiem. Może dla poprawy samopoczucia. Każda baba lubi sobie coś majstrować z panią kosmetyczką. To leży w naszej naturze

Należy jednak pamiętać, że ciało jest dla artystki narzędziem pracy. Doda musi wyglądać na scenie jak milion dolarów. Dzięki temu ma szansę na kolejne koncerty i kampanie reklamowe…

Zobacz: Doda wypoczywa górach. Na Instagramie zamieściła całą relację z wyjazdu!

Doda MTV EMA 2015

Doda wydaje 20 tysięcy na zabiegi

Doda na Eurowizji 2016? Gwiazda chciała reprezentować Polskę w 2015 roku z piosenką "Not Over You"

Doda za wizytę w spa wydaje 20 tysięcy złotychKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×