David Beckham zgarnia fortunę za jeden post na Instagramie. Polskie gwiazdy mogą mu jedynie pozazdrościć

David Beckham Instagram

David Beckham Instagram

Ile David Beckham zarabia na Instagramie?

Nie jest tajemnicą, że w XXI wieku każdy może zostać objawieniem w internecie – wystarczy osobowość, pomysł na siebie i zaangażowanie. Jeśli uda nam się zaistnieć w mediach, droga do kariery w roli blogera lub vloggera stoi otworem. Nie jest to jednak źródło dochodu jedynie dla aspirujących celebrytów i opiniotwórców. Gwiazdy również zarabiają w social mediach, a ich stawki mogą przyprawić o zawrót głowy.

David Beckham zarabia prawdziwe kokosy na każdym poście sponsorowanym, który pojawia się na jego Instagramie. Według Hopper HQ, aplikacji, która pomaga ustawiać posty na portalu z wyprzedzeniem, stawki piłkarza potrafią sięgać 228 tysięcy funtów. Za jeden wpis. Pomnóżcie to przez pięć…

Ukochany Victorii Beckham reklamuje takie marki jak AdidasTUDOR WatchHouse 99 czy Kent & Curwen, ale to oczywiście jedynie początek długiej listy. Beckham plasuje się na 12 miejscu najlepiej opłacanych instagramerów na świecie, ale w UK jest w ścisłej czołówce. Tuż za nim znajduje się piłkarz Gareth Bale, który zarabia 140 tysięcy funtów za post, oraz bokser Conor McGregor, któremu trzeba zapłacić 95 tysięcy funtów.

Które gwiazdy zarabiają najwięcej na postach na Instagramie?

A kto rządzi na globalnej liście? Nie jest to żadne zaskoczenie – najmłodsza miliarderka to-beKylie Jenner. Za jeden sponsorowany post u tej przedsiębiorczej 20-latki trzeba zapłacić 760 tysięcy funtów. Po piętach depcze jej Selena Gomez, której stawki sięgają nawet 608 tysięcy funtów. Cristiano Ronaldo dostaje do 569 tysięcy funtów, ale niedługo może ustąpić miejsca Kim Kardashian, która na każdym poście sponsorowanym zarabia 547 tysięcy funtów. Top 5 zamyka Beyonce, która kasuje 531 tysięcy funtów za jedno zdjęcie.

I niech ktoś teraz powie, że spędzanie całego dnia w social mediach nie ma większego sensu…

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!

Beckhamowie cały dzień czekali z opublikowaniem tego intymnego zdjęcia. Tak świętowali 19 rocznicę ślubu

Victoria Beckham dla Davida wystylizowała się jeszcze piękniej niż na ślub Meghan i Harry’ego! Jej śliczne spodnie to hit lata!


David i Victoria Beckham z dziećmi na wakacjach w Chorwacji

David i Victoria Beckham z dziećmi na wakacjach w Chorwacji

David i Victoria Beckham przekazali ślubne kreacje na aukcję

David i Victoria Beckham przekazali ślubne kreacje na aukcję

19 rocznica ślubu Davida i Victorii Beckhamów

19 rocznica ślubu Davida i Victorii Beckhamów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×