Ile Blake Lively i Ryan Reynolds przekazali na walkę z koronawirusem?

Blake Lively, Ryan Reynolds

Blake Lively, Ryan Reynolds

Ryan Reynolds i Blake Lively przekazali sporą sumę pieniędzy na walkę z koronawirusem. Ile wpłacili na pomoc szpitalom?

Blake Lively i Ryan Reynolds ponownie zaoferowali pomoc najbardziej potrzebującym. Dwa tygodnie po tym, jak przekazali milion dolarów na organizacje charytatywne, postanowili wesprzeć finansowo walkę z koronawirusem w Stanach Zjednoczonych, w których sytuacja pogarsza się z każdą godziną. Para namawia swoich fanów w mediach społecznościowych, aby ćwiczyli dystans społeczny i pozostali w domu na czas pandemii koronawirusa.

Ile Blake Lively i Ryan Reynolds wpłacili na walkę z koronawirusem?

E! News potwierdziło, że Lively i Reynolds przekazali osobistą darowiznę w wysokości 400 tysięcy złotych na każdy z czterech najbardziej dotkniętych epidemią szpitali w Nowym Jorku – Elmhurst, NYU Hospital, Mount Sinai i Northern Westchester.

Informatorzy serwisu plotkarskiego donoszą, że para chce nadal zachęcać ludzi w całym kraju do pomagania swoim lokalnym społecznościom, szpitalom i pracownikom służby zdrowia w tym trudnym czasie. Hojne datki hollywoodzkich gwiazd na ważne cele już wiele zmieniły.

Marka Ryana Reynoldsa – Aviation American Gin, produkująca gin, również włączyła się w pomoc Ameryce. W zeszłym tygodniu firma ogłosiła, że ​przekazuje 60 tysięcy złotych oraz 30% z każdej sprzedanej butelki alkoholu na rzecz związku amerykańskich barmanów.

Weź udział w akcji #FlattenTheCurve, podczas gdy my wspieramy tych, którzy nas obsługują. #TipYourBartender.


Koronawirus

Koronawirus

Blake Lively zażartowała z Ryana Reynoldsa

Blake Lively zażartowała z Ryana Reynoldsa

Blake Lively zażartowała z Ryana Reynoldsa

Blake Lively zażartowała z Ryana Reynoldsa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×