Kolejny dziennikarz zwolniony z TVP!

Igor Sokołowski zwolniony z TVP Info

Igor Sokołowski zwolniony z TVP Info

Igor Sokołowski zwolniony z TVP Info

W TVP przyszedł czas wielkich zmian. Wraz z pojawieniem się nowego prezesa Jacka Kurskiego, stacja pożegnała czołowych redaktorów i prezenterów. W TVP nie zobaczymy już między innymi wieloletnich pracowników takich jak Tomasz Lis, Piotr Kraśko, Hanna Lis, Jacek Tacik, Karolina Lewicka, Joanna Osińska czy Justyna Dobrosz-Oracz. W ich miejsce przyszli już nowi.

Zobacz: Nowa gwiazda TVP. Kim jest Klaudiusz Pobudzin? 

Nie widać końca zmian w TVP. Tym razem ze stacją pożegnał się Igor Sokołowski. Co ciekawe, dziennikarz z TVP Info związany był niecały rok. Wcześniej pracował w TVN24, TVN Warszawa, TOK FM, Radiu Kolor i w radiowej Jedynce.

Dumny jestem z tego, że jedyna walka jaką dziennikarsko prowadzę, to ta o zaufanie Widzów. Wierzę, że do tej pory udało mi się ją wygrywać. Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony rok w TVP Info. Więcej nie będzie – napisał na swoim profilu na Facebooku

Wcześniej, tuż po zakończeniu serwisu informacyjnego przed godz. 21 w piątek, pożegnał się z widzami na antenie stacji. Jak czytamy na portalu wirtualnemedia.pl, o rozwiązaniu umowy z dziennikarzem zdecydowało kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Pierwotnie był wpisany w grafiku dyżurów antenowych do końca marca.

Przypomnijmy, że w TVP Info Sokołowski pracował od początku kwietnia. To między innymi on prowadził Poranek TVP Info. Ostatnio częściej mogliśmy go oglądać w paśmie wieczornym lub popołudniowym. Wcześniej Igor Sokołowski pracował przez cztery lata w TVN 24, a wcześniej przez trzy w TVN Warszawa. Swą przygodę miał również w TOK FM, Radiu Kolor i w radiowej Jedynce.

Zobacz: Anna Popek poprowadzi dwa nowe programy w TVP! Dziennikarka zdradziła plany stacji

Igor Sokołowski zwolniony z TVP Info

Igor Sokołowski zwolniony z TVP Info


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×