Szukaj

Igor Sokołowski odchodzi z TVN24: „To nie jest moje miejsce”. Już złożył wypowiedzenie

Igor Sokołowski odchodzi z TVN24

Igor Sokołowski odchodzi z TVN24

Igor Sokołowski, dziennikarz i prezenter, odszedł z TVN24. W rozmowie z Wirtualnymi Mediami potwierdził, że złożył wypowiedzenie. 

Igor Sokołowski jest dziennikarzem z wieloletnim doświadczeniem. Pracował w kilku redakcjach, wśród których warto wymienić m.in. Radio Zet, TOK FM, Radio Kolor oraz radiową Jedynkę. Od dziesięciu lat występuje przed kamerami. W latach 2011- 2015 prowadził Dzień na żywoWstajesz i wiesz w TVN24. Potem przez rok pracował w TVP Info, później w Telewizji WP, z którą pożegnał się w marcu 2017 roku.

Sokołowski w 2018 roku wrócił do TVN24. Prowadzenie programów łączył z pracą w PKP Polskie Linie Kolejowe, gdzie obejmuje funkcję naczelnika ds. inżynierii ruchu.

Dziennikarz prowadzi konta w mediach społecznościowych – w tym na Twitterze, gdzie zabiera głos w ważnych tematach. To właśnie tam skomentował protest mediów i pokazał charakterystyczne, czarne plansze.

Tak wyglądają #mediabezwyboru.

Igor Sokołowski odchodzi z TVN24. Dlaczego?

Sokołowski odchodzi z TVN24, co potwierdził w rozmowie z Wirtualnymi Mediami. Poinformował, że złożył wypowiedzenie. Nie zdradził jednak powodów odejścia i planów na przyszłość:

Potwierdzam, że złożyłem wypowiedzenie, nie chcę mówić o szczegółach ani o dalszych planach

Redakcja serwisu ustaliła, że dziennikarz w czwartkowy wieczór wysłał pożegnalnego maila do kolegów z pracy. Napisał w nim, że wpływ na jego decyzję miało kilka czynników. To one przesądziły, że TVN24 nie jest już miejscem, w którym chce spełniać się zawodowo.

W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce. Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie – nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy – chciałbym zapomnieć. Dobre – pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny – przepraszam- cytują treść wiadomości Wirtualne media.

Igor Sokołowski w dalszej części wiadomości podziękował kolegom z redakcji za wieloletnią współpracę:

Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję.

To kolejne odejście dziennikarza z TVN24 w ostatnich tygodniach. Niedawno ze stacją pożegnali się także Szymon Jadczak oraz  Jacek Pałasiński.


Igor Sokołowski odchodzi z TVN24

Igor Sokołowski odchodzi z TVN24

Igor Sokołowski odchodzi z TVN24

Igor Sokołowski odchodzi z TVN24

Igor Sokołowski odchodzi z TVN24

Igor Sokołowski odchodzi z TVN24

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×