Rozebrany Igor Jakubowski z „Big Brothera” chwali się swoim luksusowym mieszkaniem! „Brakuje tylko Angeliki”!

Igor Jakubowski po opuszczeniu domu wielkiego brata w pełni korzysta z wolności. Były bokser pokazał się już na kilku eventach w towarzystwie Angeliki Głaczkowskiej. Obecnie przystojniak chwali się swoim mieszkaniem.

27-letni Igor Jakubowski to jeden z uczestników nowej edycji reality show Big Brother, któremu udało się dotrwać do finału show. Igor jest sportowcem, jednak w domu wielkiego brata raczej nie imponował sportową dyscypliną i opanowaniem. Jakubowski jest bokserem trenuje i stacza pojedynki w barwach klubu Zagłębie Konin. Chłopak ma na swoim koncie nawet kilka bokserskich sukcesów. Igor doznał kontuzji ręki, zatem boks zamienił na pobyt w domu wielkiego brata.

Jestem w chwilowym zawieszeniu, ponieważ odnowiła mi się kontuzja ręki. Przeszedłem trzy operacje, dwie nie dały efektu. Chodzi mi o to, żeby się spełniać w życiu, robić to, co lubię i cieszyć się tym. Ważne jest dla mnie to, żeby nie zawodzić ludzi, żeby zawsze być szczerym. Wolę zawsze to, co myślę, powiedzieć prosto w oczy – powiedział podczas prezentacji uczestników Big Brothera 2019.

Igor po opuszczeniu show korzysta z chwili sławy, zalicza kolejne eventy, jest aktywny na swoim profilu instagramowym, co sprawia, że nastoletni fani programu mają nowego idola. Ostatnio groźny bokser potwierdził swój romans z Angeliką Głaczkowską, z którą dzielnie pozował do zdjęć na jednym z eventów. Parze towarzyszyła znana agentka gwiazd – Aldona Wleklak, na profilu której regularnie pojawiają się ciekawe zdjęcia z uczestnikami Big Brothera.

Aktualnie Jakubowski postanowił pochwalić się swoim mieszkaniem. Na zdjęciu widzimy luksusowy salon przystrojony pucharami.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – napisał

Zdjęcie mieszkanka oraz rozebranego Igora w tle, natychmiast sprowokowało jego fanów do ciekawych komentarzy.

  • No, o Tobie Igor to chociaż w Internecie można poczytać, że jesteś bokserem, można sobie obejrzeć walki, wrzucałeś fotki z walk… A o „mistrzu” Ukrainy Olehu (i to podwójnym mistrzu, bo w boksie i gimnastyce) nikt nie słyszał, nawet Internet. Dziwne, prawda?
  •  Wybierając Madzię do finału pokazałeś jaki Jesteś lojalny i że nie zależy Ci na wygranej za wszelką cenę…wartości na pierwszym miejscu….Igorek-duży człowiek, o wielkim sercu, może i wulgarny, ale szczery i prawdziwy, bez maski, wygrany…przywitany po wyjściu z domu BB jak zwycięzca, no more questions…powodzenia Igor, ciesz się zasłużonym relaksem i dzięki za Twoje poczucie humoru, to cecha ludzi inteligentnych i zdystansowanych do siebie (a że, wszystkim nie pasuje to już ich problem, wszystkim nie dogodzisz)
  • Ale mi brakuje tego programu. Z Ciebie boki zrywaliśmy z moja rodzinka,śmiechu było co nie miara
  • Matko ile ty masz pucharów
  • Super Cię widzieć pozdrowionka
  • To spojrzenie
  • Brakuje tylko Andżeli w sypialni

Tęsknicie za Big Brotherem?

 

Matka ostrzega Madzię Wójcik przed związkiem z Olehem! Gwiazda “Big Brothera” ujawniła kulisy trudnej rozmowy z rodzicami!

Madzia wyszła z “Big Brothera” i od razu zmieniła fryzurę! “Mamy nową Ritę Orę w Polsce”

Anna Kalczyńska zdradziła plany Madzi Wójcik! Gwiazda TVN-u już wie, co planuje zwyciężczyni “Big Brothera”! [WIDEO]


Igor Jakubowski pokazał mieszkanie

Igor Jakubowski pokazał mieszkanie

Igor Jakubowski na salonach

Igor Jakubowski na salonach

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski na salonach

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski na salonach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×