Szukaj

Igor Herbut pokazał synka. Kai ma prawie roczek i bardzo się zmienił

Igor Herbut z synkiem

Igor Herbut z synkiem

Igor Herbut na Instagramie podzielił się z fanami zdjęciem, na którym pozuje ze swoim synkiem. Kai niedługo skończy roczek i bardzo urósł, a artysta promienieje.

Igor Herbut i Małgorzata Dec w lipcu ubiegłego roku zostali rodzicami. Muzyk nie posiadał się ze szczęścia, kiedy dzielił się z fanami swoim szczęściem.

W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny! Kocham Cię synku. Kocham Cię Małgosiu – napisał wtedy.

Dzisiaj, prawie rok później, możemy podziwiać, jak maluch urósł, a jego tato promienieje ze szczęścia.

Igor Herbut na zdjęciu z synem

Igor jest jednym z najciekawszych muzyków młodego pokolenia. Jego twórczość nie jest zbyt łatwa, ale za to ciekawa i bardzo intryguje. Do niedawna była pełna melancholii i mroku, ale kiedy na świat przyszedł Kai, muzyk ogłosił, że jego świat pojaśniał. Zdecydował się także otworzyć nowy rozdział w swojej karierze i porzucił zespół LemOn, którego do tej pory był liderem. Rozpoczął solową karierę.

Po 7 latach współpracy wyruszył na trasę, sam akompaniując sobie jedynie na pianinie. Bilety rozchodziły się jak świeże bułeczki. Igor ma spore grono fanów, którzy bardzo czekają na jego twórczość. Ma też kanał na YouTubie, gdzie dzieli się swoją twórczością. Nowym zdjęciem z synem zachęca do subskrybowania.

Jutro o tej porze #wdzięczność ! Dziękuję za wspaniałe i inspirujące historie i zdjęcia, którymi się ze mną dzielicie. ???? KONIECZNIE ZASUBSKRYBUJCIE, ZAPRENUMERUJCIE MÓJ KANAŁ NA YouTubie już teraz, aby być na bieżąco. Ściskamy z Kaiem 🙂 !!

Na uroczym zdjęciu widać, że muzyk promienieje, a jego syn stał się całym jego światem.

Wszystkie moje utwory są w pewien sposób o miłości, ale jeszcze nigdy nie napisałem o takiej miłości, jak ta.
Dla Kaia. Kocham Cię, tata – napisał Igor Herbut na Instagramie w dniu premiery swojej pierwszej solowej piosenki.

Widać tę miłość, a Kai rośnie i rośnie, Niedługo skończy roczek. Czas szybko mija, a fani są zachwyceni fotografią, komplementując uroczy kadr.


Igor Herbut z synkiem

Igor Herbut z synkiem

Igor Herbut wziął udział w hot16challenge2

Igor Herbut wziął udział w hot16challenge2

Igor Herbut

Igor Herbut

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×