Igor Herbut usłyszał od Kory kilka słów prawdy w prywatnej rozmowie. Po latach przywołał je na wizji

Igor Herbut, Kora

Igor Herbut, Kora

The Four. Bitwa o sławę wraca na antenę. W pierwszym odcinku po długiej przerwie Igor Herbut przywołał rozmowę z Korą. Jej słowami skomentuje występ jednego z uczestników.

16 października o 22:10 na antenę Polsatu powróci program The Four. Bitwa o sławę. Muzyczne show w połowie zostało przerwane przez pandemię koronawirusa. Stacja wyemituje jeszcze pięć premierowych odcinków, w tym wielki finał na żywo. O główną nagrodę (100 tysięcy złotych) zawalczą Sami Harb, Sabina Jeszka, Kuba Krupski i Karolina Leszko.

Igor Herbut wspomina Korę w The Four

Jednym z bohaterów najbliższego wydania będzie Bogusław Nawara. Mężczyzna podjął się ogromnego wyzwania, bowiem postanowił zaśpiewać piosenkę Scarlett zespołu LemON, którego lider, Igor Herbut, zasiada w jury programu. Występ uczestnika wywołał w muzyku ogromne emocje. W szczególnym dla siebie momencie postanowił przywołać słowa swojej mentorki.

Igor, komentując popisy Bogusława, posłużył się słowami Kory, która lata temu oceniła go w Must be the music. Absolutna legenda polskiej sceny muzycznej przekazała wówczas wiele cennych uwag i słów będących inspiracją dla wokalisty. Występ Nawara przypomniał Herbutowi rozmowę z Korą na temat oceny własnych piosenek wykonywanych przez innych ludzi.

Z reguły Kora była w dziewięćdziesięciu procentach na „tak”. A ja uważam, że piosenki to są nasze dzieci. Do dzieci jesteśmy jednakowo surowi, ale też bardzo wyrozumiali. Co nie znaczy, że jesteśmy bezkrytyczni.

Czy występ Bogusława Nawary zyska uznanie jurorów – Igora Herbuta, Natalii Nykiel i Kuby Badacha? Scarlett w jego wykonaniu zobaczymy już jutro.

Kora o zespole LemON

Zespół LemON wygrał 3. edycję Must be the music. Kora tuż po finale nie szczędziła pochwał pod adresem grupy. Komplementowała też samego Igora Herbuta.

To jest skończenie doskonały już twór. LemON wchodzi, ma swój repertuar, to charyzmatyczny wykonawcy, kompozycje, jak i wokalista. To jest muzyka ludowa, popowa i metalowa. Oni to wszystko razem łączą i jest to świetny, bardzo dobrze buzujący koktail – powiedziała w rozmowie z Interią.


Kora

Kora

Igor Herbut – The Four, konferencja prasowa

Igor Herbut – The Four, konferencja prasowa

Natalia Nykiel, Igor Herbut, Kuba Badach The Four.Bitwa o sławę

Natalia Nykiel, Igor Herbut, Kuba Badach The Four.Bitwa o sławę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×