Igor Herbut na romantycznej kolacji z ukochaną w luksusowej restauracji! Jego dziewczyna przeszła niebywałą metamorfozę!

Igor Herbut pokazał dziewczynę

Igor Herbut pokazał dziewczynę

Igor Herbut pokazał dziewczynę

Igor Herbut i Małgorzata Dec są parą. Lider zespołu LemON pokazał zdjęcie z romantycznej kolacji w Atelier Amaro u Wojciecha Modesta Amaro. Zobacz, jak artysta uczcił urodziny swojej dziewczyny.

Kim jest Małgorzata Dec?

Igor Herbut, czyli wokalista zespołu LemON, bardzo chroni swojego życia prywatnego. Piosenkarz prawie wcale nie pojawia się na branżowych imprezach. Dodatkowo jest ostrożny w publikowaniu postów sieci, które nie są związane z jego pracą. Od każdej zasady są jednak wyjątki, a szczególne sytuacje zdecydowanie im sprzyjają. Jedną z nich były urodziny ukochanej Igora.

Herbut pokazał fotografię, na której możemy podziwiać śliczną Małgorzatę Dec, z którą artysta związany jest od 2013 roku. Para poznała się w pracy. Ukochana piosenkarza przez pewien czas była menadżerką zespołu LemON. Parę dzieli 8 lat różnicy, co nie stanowi żadnego problemu dla ich relacji:

Gosia otworzyła w moim serduchu i w głowie bardzo wiele – przyznał utalentowany wokalista w jednym z wywiadów.

W minionym tygodniu Małgosia świętowała swoje urodziny. Właśnie z tej okazji Igor zaprosił ją do restauracji na romantyczną kolację, a najbardziej uroczy moment uwiecznił na zdjęciu, którym podzielił się z fanami i mediami:

polka(dots)/poziomka/miłość – skwitował Herbut zabawnie nawiązując do opisów dań, jakie można znaleźć w kartach luksusowych restauracji.

Pod zdjęciem możemy dostrzec trzy filtry nakładane na fotografię, jeden z nich nosi nazwę „Amaro”, co pozwala przypuszczać, że to właśnie Wojciech Modest Amaro miał przyjemność przygotować dla pary kolację w swoim modnym Atelier Amaro.

View this post on Instagram

polka(dots)/ poziomka / miłość

A post shared by Igor Herbut (@aigorek) on

Fani niemal natychmiast rzucili się z komplementami, w których nie brakowało także urodzinowych życzeń:

  • Miłość jest wszystkim

  • No nareszcie Małgonia. Jaka piękna. Chyba zadowolona co?

  • Małgosiu, wyglądasz zjawiskowo! 🙂 Ślę serdeczności na zbliżające się Święta

  • Dla Małgosi wszystkiego co najpiękniejsze i cudowności dla Was…

  • Urodzinowe?

Małgorzata Dec jest producentem telewizyjnym. W wolnych chwilach zajmuje się sportem i regularnie ćwiczy. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo mocno schudła, czym pochwaliła się w sieci.

Plejada gwiazd na premierze filmu „Miłość jest wszystkim”: Aleksandra Adamska, Edyta Herbuś, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Patricia Kazadi, Renata Kaczoruk

Gwiazdy na imprezie TVN-u przed finałem festiwalu w Gdyni: Monika Olejnik, Agnieszka Woźniak-Starak, Magdalena Boczarska

Gwiazdy na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP: Katarzyna Sokołowska, Anna Kalczyńska, Karolina Ferenstein-Kraśko


Igor Herbut pokazał dziewczynę

Igor Herbut pokazał dziewczynę

Małgorzata Dec - dziewczyna Igora, metamorfoza

Małgorzata Dec - dziewczyna Igora, metamorfoza

Małgorzata Dec - dziewczyna Igora, metamorfoza

Małgorzata Dec - dziewczyna Igora, metamorfoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×