Igor Bogdanoff nie żyje. Zmarł kilka dni po swoim bracie. Zmagali się z tą samą chorobą

Igor Bogdanoff nie żyje

Igor Bogdanoff nie żyje

Igor Bogdanoff nie żyje. Mężczyzna sześć dni temu przeżył ogromną tragedię. Zmarł jego bliźniak. Agent poinformował o śmierci drugiego z braci. Wiek i przyczyna zgonu gwiazdy francuskiej telewizji.

Igor Bogdanoff był gwiazdą francuskiej telewizji, którą podbijał ze swoim bratem. Obaj znani byli z uzależnienia od operacji plastycznych. Media poinformowały właśnie o śmierci mężczyzny. Kim był i ile miał lat?

Igor Bogdanoff nie żyje. Przyczyny śmierci

Igor Bogdanoff przeżył niedawno ogromną tragedię. Mężczyzna pożegnał 28 grudnia 2021 roku swojego brata bliźniaka, który zmarł w wyniku powikłań po zarażeniu COVID-19. W połowie grudnia obaj trafili na oddział intensywnej terapii do szpitala Le Monde w Paryżu. Niestety nie udało ich się uratować.

Zaledwie sześć dni po śmierci Grichki, również Igor przegrał walkę z wirusem. Miał 72 lata i – tak samo jak jego brat – nie zdecydował się na przyjęcie szczepionki. Rodzina potwierdziła przykrą wiadomość. Igor zostawił żonę oraz sześcioro dzieci. Agent braci opublikował oficjalne oświadczenie:

W spokoju i miłości, otoczony dziećmi i rodziną, Igor Bogdanoff odszedł w stronę światła w poniedziałek 3 stycznia.

Kim byli bracia Bogdanoff?

Grichka i Igor Bogdanoff pochodzą z arystokratycznej rodziny Osten-Sacken-Bogdanoff. Ich ojcem był rosyjski malarz, który szczycił się książęcym pochodzeniem. Matką bliźniaków była kobieta, która wywodziła się z czeskiego rodu Kolowrat-Krakowskich. Bracia dorastali w zamku w południowej Francji, gdzie również się kształcili. Opiekowała się tam nimi babcia. Igor zrobił doktorat z matematyki, a Grichka był ekspertem z zakresu fizyki teoretycznej. Dodatkowo mężczyźni władali kilkoma językami obcymi.

Ich kariera rozpoczęła się blisko 40 lat temu. Popularność zyskali za sprawą prowadzenia popularnonaukowego programu Temps X. Naukowcy uważali ich za genialnych fizyków. Z czasem zaczęli również głośno prezentować swoje poglądy z zakresu fantastyki naukowej i kosmologicznej. Ich artykuły wzbudzały skrajne emocje. Wielu zaczęło uważać ich za zwolenników teorii spiskowych. Wkrótce internet zasypały memy, które wyśmiewały kontrowersyjne poglądy bliźniaków.

Obaj byli uzależnieni od operacji plastycznych. Gdy zaczynali karierę, wielu uważało ich za jednych z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Wkrótce później panowie zmienili się nie do poznania. Igor i Grichka nie mogli pogodzić się z procesem starzenia. Wszczepili sobie implanty podbródkowe oraz policzkowe. Regularnie korzystali także z wypełniaczy oraz botoksu. Zobaczcie, jak wyglądali przed ingerencją medycyny estetycznej.


Igor Bogdanoff | fot. ONS

Igor Bogdanoff | fot. ONS

Igor Bogdanoff | fot. ONS

Igor Bogdanoff | fot. ONS

Igor Bogdanoff i Grichka Bogdanoff | fot. ONS

Igor Bogdanoff i Grichka Bogdanoff | fot. ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×