Szukaj

Naczelna skandalistka show-biznesu to teraz wzorowa mama! Iga Wyrwał zmieniła się nie do poznania!

Iga Wyrwał nago

Jak zmieniła się Iga Wyrwał?

Iga Wyrwał, polska modelka Playboya, Nuts i CM-u, zmieniła się nie do poznania. Była skandalistka i seksbomba polskiego show-biznesu zrezygnowała z kariery i skupiła się na macierzyństwie. Przeszła dużą metamorfozę. Zobacz, jak wygląda obecnie.

Co teraz robi Iga Wyrwał?

Iga Wyrwał  w wieku 17 lat postanowiła wyjechać do Wielkiej Brytanii. Tam skupiła się na karierze modelki, na którą złożyło się m.in. pozowanie na okładkach magazynów dla dorosłych. Po szeroko komentowanych sukcesach, Iga nagle zniknęła. Co robi dzisiaj i jak wygląda obecnie?

Przypomnijmy, że Wyrwał jeszcze jakiś czas temu była jedną z bardziej rozpoznawalnych celebrytek. Wzdychały do niej mężczyźni w wielu krajach. Ich sympatia wzrosła szczególnie w momencie, w którym seksowna Iga pojawiła się na okładkach magazynów dla panów – dwa razy w CKM-ie, raz w amerykańskim Playboyu, australijskim Picture oraz w brytyjskim Nuts. Na czołówkach panowie mogli podziwiać nagi biust Polki w rozmowie 34E.

Moje piersi to moje błogosławieństwo. Dzięki nim moja kariera nabrała tempa. Wiem, jak faceci reagują na mój widok – przyznała Wyrwał w jednym z wywiadów będąc u szczyty swojej kariery.

View this post on Instagram

Miss my tan???????? #throwback

A post shared by Iga Daria Wyrwal (@igawyrwal) on

Popularność przyniósł jej także udział w 10. edycji Tańca z gwiazdami emitowanego przez TVN, w którym wystąpiła w duecie z Łukaszem Czarneckim. Chociaż parze nie udało się dojść do finału, zainteresowanie modelką w polskich mediach znacznie wzrosło.

Po występach w tanecznym show, Wyrwał wróciła do Rugby w Wielkiej Brytanii, gdzie wychowuje pięknego 8-letniego synka Oliviera. Wydaje się, że kiedy chłopczyk pojawił się na świecie, celebrytka postanowiła nieco złagodzić swój wizerunek skupiając się na macierzyństwie.

Chociaż w mediach społecznościowych co jakiś czas Iga publikuje się odważne zdjęcia, nie są one aż tak wyzywające jak te, który przeszły do historii show-biznesu. Prawdopodobnie 29-letnia Wyrwał nie myśli o powrocie do kariery – na Instagramie tytułuje się bowiem jako “była modelka”.

Zabójczy biust Pauli Tumali wgniótł w podłogę wszystkich Misterów w Krynicy Zdroju! Co za kaliber!

Szaleniec nie daje żyć Pauli Tumali! Jej życie jest zagrożone!

Julia Wieniawa pierwszy raz o kryzysie w swoim związku: „Jest to przykre” [WIDEO]


CKM czy Playboy? Który magazyn wybierasz?

×