Iga Świątek zawstydzona w czasie wywiadu. Kibic zadał jej intymne pytanie na oczach tłumu. Nagranie jest już viralem

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek wygrała kolejne spotkanie na korcie w San Diego. Postanowiła podziękować fanom, a wtedy padło zaskakujące pytanie. Skrępowana gwiazda tenisa po mistrzowsku wybrnęła z sytuacji. 

Iga Świątek jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Młodziutka tenisistka udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych i przyniosła swoim kibicom ogrom radości, zdobywając kolejne puchary. We wrześniu zmierzyła się z Ons Jabuer w finale US Open, wygrywając po zaciętym spotkaniu 6:2, 7:6(5). Triumf Igi wprawił fanów tenisa w euforię i był sukcesem także dla jej sympatyków w Polsce i na całym świecie.

Tuż po wygranej przyznała, że turniej w Stanach Zjednoczonych był dla niej wyjątkowo ciężkim wyzwaniem, ale była na to doskonale przygotowana:

Na pewno ten turniej był dla mnie wymagającym wyzwaniem. To jest Nowy Jork, w nim jest tak głośno, tak szalenie. Tyle pokus jest w tym mieście. Spotkałam tak wielu ludzi, którzy są dla mnie inspirujący. Poradziłam sobie z tym wszystkim mentalnie – mówiła.

Iga szybko zgromadziła wokół siebie tłumy. Jest ceniona nie tylko za swoje sportowe umiejętności, ale też za spontaniczność i skromność.

Iga Świątek zawstydzona podczas wywiadu

Iga jest obiektem zainteresowania sportowej prasy z całego świata. Sportsmenka ma swoich fanów w różnych zakątkach globu, a jeden z nich pojawił się w San Diego. Po zakończonym wygraną spotkaniu polska gwiazda sportu pojawiła się przed mikrofonem i chciała podziękować kibicom za gorący doping. Nagle jeden z nich krzyknął z tłumu pytanie, po którym wręcz zamarła:

Iga, wyjdziesz za mnie? – usłyszała tenisistka.

Polka poczuła się zawstydzona i chwilę zajęło jej, zanim udzieliła odpowiedzi. Przywołała zabawną anegdotę z koleżanką po fachu, czyli Steffi Graf, która na podobne pytanie odpowiedziała – „a ile masz pieniędzy?”:

Nie powtórzę tego, co powiedziała kiedyś Steffi Graf, ale na pewno sami wiecie – powiedziała rozbawiona.

Całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym nagraniu, które już jest viralem.

Trzeba przyznać, że Polka, jak przystało na mistrzynię, brawurowo wybrnęła z sytuacji.


Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×