Iga Świątek wróciła z Gali Mistrzów Sportu niepocieszona. Powodem Beata Kozidrak

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek na Instagramie podsumowała Galę Mistrzów Sportu 2021. Tenisistka, która przegrała jedynie z Robertem Lewandowskim, żałuje jednej rzeczy. 

Iga Świątek, chociaż w tym roku będzie świętować 20. urodziny, już zapisała się w historii tenisa. Jest pierwszą Polką, której udało się wygrać wielkoszlemowy turniej Roland Garros. Od tego momentu stała się niesamowicie rozpoznawalna, a jej konto na Instagramie zyskało nowych odbiorców.

Iga Świątek podsumowuje Galę Mistrzów Sportu 2021. Czego żałuje?

Świątek skupia się na treningach do kolejnych turniejów. W sobotni wieczór na chwilę zeszła z kortu i pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu 2021. Na tę okazję sięgnęła po przepiękną kobaltową kreację stworzoną przez Violę Piekut. Warto wspomnieć, że tenisistka miała do wyboru jeszcze jedną suknię.

Zobacz: Świątek miała do wyboru dwie kreacje na Galę Mistrzów Sportu 2021. Postawiła na odważniejszą. Druga dodała jej lat

Podczas sobotniej gali tenisistka walczyła o tytuł Najlepszego sportowca Polski w 2020 roku. Ostatecznie zajęła drugie miejsce. Przegrała jedynie z Robertem Lewandowskim.

Iga Świątek, Robert Lewandowski

Iga Świątek, Robert Lewandowski

Świątek w niedzielne popołudnie dodała nowy post na Instagramie, w którym opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej tego wieczoru. Zdradziła, że stresowała się bardziej niż przed finałem turnieju, który wygrała kilka miesięcy temu. Zdradziła, że w tym wypadku nie bała się o wynik, ale o to, jak poradzi sobie z przemówieniem:

Wczoraj miałam wieczór pełen emocji i przyznam, że w pewnym momencie stresowałam się bardziej niż przed finałem Szlema. Nie ze względu na mój wynik, ale na przemówienie, więc mam nadzieję, że poszło dobrze haha.

Świątek podziękowała fanom za oddane głosy:

Chciałabym jeszcze raz Wam podziękować za oddane głosy, bo prawda jest taka, że gdybyście Wy – kibice nie odebrali mojego wyniku tak intensywnie i przede wszystkim pozytywnie, nie wiem czy znalazłabym się na Gali Mistrzów Sportu. Ta statuetka wiele dla mnie znaczy, bo pokazuje, że jesteście ze mną, doceniacie i kibicujecie, a to dla mnie ogromna motywacja.

Na zakończenie zdradziła, że żałuje jedynie, że nie zrobiła sobie zdjęcia z Beatą Kozidrak, która swoim występem uświetniła galę finałową:

Jedyne, czego żałuję to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak.

Internauci w komentarzach gratulują Idze sukcesu. Piszą, że trzymają kciuki za jej dalszą karierę.


Iga Świątek - Gala Mistrzów Sportu 2021

Iga Świątek - Gala Mistrzów Sportu 2021

Iga Świątek - Gala Mistrzów Sportu 2021

Iga Świątek - Gala Mistrzów Sportu 2021

Iga Świątek - Gala Mistrzów Sportu 2021

Iga Świątek - Gala Mistrzów Sportu 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×