Iga Świątek zaskoczona intymnym pytaniem. Jak nigdy rozgadała się o uczuciach i chłopaku

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek w tenisie nie ma sobie równych na całym świecie. Młoda gwiazda wzbudza ogromne zainteresowanie, ale rzadko mówi o życiu prywatnym. Teraz rozgadała się o chłopaku i miłości. 

Iga Świątek jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców a ma dopiero 21 lat. Młodziutka tenisistka już jako nastoletnia dziewczyna zaczęła odnosić sukcesy w tej dziedzinie.

Z każdym rokiem pokazuje, że jest w coraz lepszej formie i nieustannie sięga po kolejne trofea, które zapewniają jej jeszcze większe uznanie na korcie i oczywiście wśród fanów. Tych ma dosłownie na całym świecie. Bilety na mecze z jej udziałem rozchodzą się w mgnieniu oka.

Wysiłki młodej gwiazdy sportu docenili Polscy fani. Podczas gali Przeglądu Sportowego, Iga odebrała tytuł Najlepszego Sportowca w 2022 roku. Sukcesu gratulowali jej nie tylko fani tenisa, ale także jej mama, z którą nie jest w najlepszych relacjach.

Zawsze gratuluję córce wygranych tytułów, najczęściej drogą mailową. Natomiast kontakt jest mocno ograniczony. Iga często przebywa za granicą, ma bardzo napięty terminarz i wiele obowiązków. Jest pochłonięta swoimi sprawami zawodowymi. Rozumiem to. Zresztą jako dorosła osoba sama określa i kształtuje relacje z innymi. Poza odległością i napiętym grafikiem na nasze relacje wpływają też czynniki rodzinne, ale nie chciałabym zgłębiać tematu. Tutaj postawmy kropkę – mówiła Dorota Świątek w WP Sportowe Fakty.

Iga Świątek zapytana o chłopaka. Co powiedziała?

Iga po meczach chętnie udziela wywiadów i nie stroni od prasy. Pytania dotyczą głównie sportu, rywalek, czy tego, jakie ma zawodowe plany. Zdarzają się też te bardziej osobiste dotyczące prywatności. Te zadał jej jeden z fanów w czasie spotkania. Mężczyzna zapytał Igę wprost czy jest singielką. Ta postanowiła obrócić wszystko w żart i starła się w zabawny sposób wybrnąć z sytuacji.

Tak, jestem zawodniczką, która gra singla – odpowiedziała.

Kolejny z fanów był jeszcze bardziej dociekliwy. Dopytywał bowiem, czy wraz z ilością sportowych sukcesów rośnie taż zainteresowanie, jakim obdarza Igę płeć przeciwna. W tym momencie tenisistka miała poczuć się zakłopotana, ale nie unikała odpowiedzi, a była ona zaskakująca.

Nie wiem, niech zaczną się zgłaszać. Zobaczymy. Nie wiem, jak się mam odnieść do tego pytania, więc po prostu podziękuję za komplementy – odparła.

Jakiś czas temu na konferencji prasowej Iga również została zapytana o sprawy uczuciowe. Wówczas przyznała, że nie ma obecnie czasu na to, aby poświęcić się miłości.

To zależy od indywidualnego podejścia. Miłość jest ważna nie tylko w tenisie, ale w ogóle w życiu. Czuję jednak, że nie mam wystarczająco dużo czasu, aby się na niej skupić, więc… jestem sama – mówiła.

Jak widać sport jest tak absorbujący dla Igi, że na tę chwilę, ani myśli o tym, aby się zakochać.


Iga Świątek na ceremonii losowania grup WTA Finals

Iga Świątek na ceremonii losowania grup WTA Finals

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek

Komentarze

 • dziewczyna pisze:

  A dlaczego pytają o chłopaka, może Iga woli dziewczyny w czym nie ma nic złego.

 • Gość Alicja pisze:

  Bardzo mądra i zrównoważona dziewczyna jakich niewiele w tych obecnych czasach.
  Brawo?

 • Maestro pisze:

  A co jej dała?…Urodziła ją?…Mamy być wdzięczni naszym rodzicom że nas poczęli?…Właśnie taka jest moja matka. Powinienem być wdzięczny że nosiła mnie pod sercem a potem wychowywała. A czy ja się o to poczęcie prosiłem?…Czy ja mialem wpływ na to kto będzie mnie wychowywał?…Czy ona mogła mnie nie wychowywać?…Już dawno skończyłem z tą patologią…Nie mam zamiaru być wdzięczny za coś czego ktoś sam chciał a potem musiał. Moja matka jest tak cudowna że od kiedy urodziła jej się wnuczka nie znalazła czasu żeby mnie odwiedzić i ją poznać. A co do Igi?…Kim jesteś żeby oceniać jej relacje z matką…jaką masz wiedzę dotyczacą ich relacji żeby się wogole wypowiadać?…Stul Dziuba i się nie odzywaj lepiej.

  • Gośćjj pisze:

   Okropny jesteś. Nie prosiłeś się na świat faktycznie i współczuję twoim rodzicom że coś takiego im się trafiło.

  • Gość pisze:

   Brawo.Zgadzam się.Szanujmy i kochajmy swoich rodziców.Co do wdzięczności to masz rację.Nie musimy być wdzięczni i nie oczekujmy wdzięczności od swoich dzieci.

 • Gość pisze:

  Bardzo smutne.Na pewno od mamy otrzymała wiele.Moze kiedyś zrozumie, aby nie było za późno.Bo nie wybaczy sobie nigdy

 • Gość pisze:

  Doceniam Igę jako tenisistkę.Ale nagle zapomina dziękować Matce.Przykro słychać.Nagle zapomniała o tym co Matka jej dała.

 • GośćEliza pisze:

  Iga gratulacje za mądrość, ludzie są jacy są. Gratuluję sukcesów. Głowa do góry i rób swoje.

  • Lolo pisze:

   Młoda dziewczyna i już pchają ją do chłopaków , ma czas , to mądra osoba ,
   I nie z show- biznesu …

 • Gość pisze:

  Świetna dziewczyna. Powinniście ja czesciej promować.

 • Gość pisze:

  Dziwna rodzina

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×