Szukaj

Wyciągnęli stare zdjęcie Igi Świątek. Gwiazda nie pozostawiła publikacji bez reakcji. Wszystko przez jeden szczegół

Iga Świątek

Iga Świątek

Jedna z firm wyciągnęła archiwalne zdjęcia Igi Świątek. Tenisistce tak bardzo spodobała się fotografia, że postanowiła udostępnić ją również na swoim profilu. Jaki szczegół zwrócił uwagę?

Iga Świątek jest polską tenisistką, która już na zawsze zapisała się w historii tego sportu. Pochodzi ona z rodziny o sportowych tradycjach, a jej tata, który odnosił sukcesy jako wioślarz, marzył, by jego dwie córki również były związane ze sportem. Chciał jednak, by każda z nich zrobiła karierę indywidualną. Młodsza z nich szybko pozwoliła ojcu cieszyć się ze swoich osiągnięć. O 19-latce w tym roku mówił cały sportowy świat. Jeszcze kilka miesięcy wcześniej jej nazwisko znali tylko prawdziwi pasjonaci tenisa.

Wszystko zmieniło się, gdy Iga odniosła zwycięstwo w finale French Open. Pokonała swoją rywalkę, Sofię Kenin, w dwóch setach. Została tym samym pierwszym polskim zwycięzcą turnieju wielkoszlemowego w grze indywidualnej. Wcześniej młodziutka tenisistka regularnie wygrywała turnieje juniorskie, ale dopiero to historyczne zwycięstwo przyniosło jej ogromny rozgłos. Teraz jej nazwisko znane jest na całym świecie, a jedna z firm postanowiła pochwalić się archiwalnym zdjęciem sportsmenki.

Iga Świątek na archiwalnym zdjęciu

Iga Świątek przygodę z tenisem zaczynała już jako mała dziewczynka. Najpierw chciała spróbować swoich sił w pływaniu, jednak to kort okazał się jej miejscem na ziemi. W sieci właśnie pojawiło się archiwalne zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Igę jako małą dziewczynkę. Firma Tecnifibre opublikowała kadr na, którym można zobaczyć ją z ich rakietą w ręku gdy miała zaledwie kilka lat, oraz akutalnie gdy odniosła już wielki sukces.

Wcześniej nie była ona związana kontraktem z żadną firmą produkującą rakiety, ale po zwycięstwie we French Open została twarzą właśnie francuskiej marki Tecnifibre, którą jak widać, zna od lat i cały czas jest jej wierna. Zestawienie archiwalnego zdjęcia z aktualnym, tak bardzo spodobało się Idze, że postanowiła udostępnić je również na swoim profilu. Trzeba przyznać, że Iga była bardzo uroczą dziewczynką, a jej przywiązanie do jednej marki jest rozczulające.

Mam tak dobre wspomnienia z moich pierwszych zwycięstw wraz z Tecnifibre.

Przypomnijmy, że Iga właśnie szykuje się do kolejnego wielkiego startu. Już jutro zmierzy się w I rundzie Australian Open z Holenderką Arantxą Rus, a którą przegrała we wrześniu zeszłego roku, odpadając z WTA w Rzymie. Trzymamy kciuki za Igę.


Iga Świątek - na co wyda wygraną

Iga Świątek - na co wyda wygraną

Iga Świątek, Agata Świątek

Iga Świątek, Agata Świątek

Iga Świątek, Agata Świątek

Iga Świątek, Agata Świątek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×