Iga Lis zmieniła fryzurę. Z grzywką wygląda jak marzenie każdego mężczyzny. „Piękna”

Iga Lis

Iga Lis

Iga Lis to piękna kobieta. Teraz przeszła małą metamorfozę, która jeszcze bardziej dodała jej uroku. Na jaką zmianę zdecydowała się córka znanych dziennikarzy?

Iga Lis to młodsza córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Od jakiegoś czasu mieszka w Londynie. W stolicy Wielkiej Brytanii studiuje i pracuje. Jest chlubą swoich rodziców, którzy często nie mogą się nachwalić zdolnej i ślicznej córki.

21-latka szybko stała się obiektem zainteresowań mediów, co nie powinno dziwić, skoro ma tak popularnych rodziców. Ostatnio jednak bardzo dużo mówiło się o niej nie o jako córce gwiazdorskiej pary, ale jako o dziewczynie znanego rapera – Iga od kilku lat związana jest z Taco Hemingwayem, czyli Filipem Szcześniakiem.

Duet unika rozgłosu, nie komentuje swojej relacji, rzadko wrzuca wspólne zdjęcia, co jeszcze bardziej podsyca plotki. W wakacje pojawiły się informacje, że para przechodzi kryzys, ale szybko zostało to zdementowane. W sierpniu widziano ich razem w towarzystwie innego znanego rapera – Quebonafide i jego ukochanej, znanej piosenkarki Natalii Schroeder. Do tego doszły kolejne zdjęcia ze wspólnych wakacji i spacerów po Warszawie.

Iga Lis zrobiła sobie grzywkę

Iga lis w przeciwieństwie do swoich rówieśników i znajomych z branży nie chwali się życiem prywatnym na mediach społecznościowych. Rzadko umieszcza swoje zdjęcia w sieci. Teraz jednak postanowiła pochwalić się swoją małą metamorfozą.

Córka Rusin i Lisa zdecydowała się nieco odświeżyć wizerunek i zrobić coś z fryzurą.  Włosy Igi zawsze były obiektem zachwytu internautów. Ich kolor, długość i naturalny nieład wszystkim się podobał. Ale jak każda kobieta, również i Iga zdecydowała się na drobną zmianę – zrobiła sobie grzywkę.

Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym wyraźnie widać, jak włosy zachodzą jej na twarz. W takim wydaniu wygląda dojrzalej i tajemniczo. Trzeba przyznać, że Iga Lis odziedziczyła po rodzicach to, co najlepsze. 21-latka jest piękną kobietą. Ma bardzo subtelną i naturalną urodę. Nowa fryzura jeszcze bardziej podkreśla jej delikatność, na co uwagę zwrócili fani:

  • Śliczna młoda dama
  • Cudowna
  • Piękna – możemy przeczytać w komentarzach

Podoba wam się Iga w takim wydaniu?


Iga Lis z grzywką

Iga Lis z grzywką

Iga Lis z grzywką

Iga Lis z grzywką

Iga Lis

Iga Lis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×