Iga Lis udostępniła filmik z Taco Hemingwayem. Nie potrafiła ukryć wzruszenia. Jak słodko

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis podzieliła się nagraniem z Taco Hemingwayem, które opatrzyła wzruszającym komentarzem. Rzadko na profilu pozwala sobie na taką wylewność.

Iga Lis i Taco Hemingway długo ukrywali swój związek. Dopiero kilka tygodni przed maturą córki Kingi Rusin wyszło na jaw, że jest dziewczyną największej gwiazdy rapu w kraju. Zdradziła ją okładka płyty Szprycer, na której znalazło się jej zacienione zdjęcie.

Lis tak bardzo zawróciła w głowie artysty, że poświęcił jej kilka piosenek na kolejnym krążku. Na albumie Café Belga rapował o swojej bezgranicznej miłości do Igi, o jej rodzicach i irytacji, jaką wywołuje w nim, gdy nie odbiera telefonu. Para na jakiś czas przeprowadziła się do Londynu, gdzie córka Rusin rozpoczęła studia i pracę. Tam mogli pozwolić sobie na większą anonimowość, choć i tak do internetu przedostały się ich wspólne zdjęcia m.in. ze spaceru po mieście.

Para przestała ukrywać swoją relację przed światem w sylwestra 2018, gdy Iga na Instagramie udostępniła niezwykle romantyczne zdjęcie z przystojnym gwiazdorem. Potem w swoim wirtualnym pamiętniku w portalu społecznościowym wrzuciła jeszcze kilka innych fotografii we dwoje.

Iga Lis komentuje wideo z Taco Hemingwayem. Co ją tak wzruszyło?

Niedawno Iga Lis założyła drugi profil na Instagramie – Alter Iga. Kolekcjonuje na nim wspomnienia z miejsc, które szczególnie ją zachwycają. Wśród pierwszych upublicznionych fotografii można było dostrzec tę z Taco Hemingwayem w tle. Teraz podzieliła się na Instastory nagraniem wideo ze swoją drugą połówką w roli głównej.

Była modelka udostępniła filmik z profilu duetu Taconafide, który w 2018 roku stworzyli jej chłopak i Quebonafide. Płyta Soma 0,5 mg, którą wówczas wydali, biła rekordy popularności i 2 października 2019 pokryła się diamentem. To z niej pochodzi przebój Tamagochi.

We wtorek 13 kwietnia Taco i Quebo przypomnieli fanom, że od premiery minęło już trzy lata, a oni wciąż są tacy sami. Swój wpis opatrzyli krótkim wideo z planu sesji zdjęciowej promującej wspomniany singiel.

Trzy lata, a u nas dalej bez zmian – czytamy w opisie.

Nagranie rozczuliło Igę do tego stopnia, że postanowiła nie tylko powielić je na swoim profilu, ale nawet opatrzyć komentarzem. Pod filmikiem wkleiła wzruszoną emotikonę. Najwyraźniej brak zmian i stałość w uczuciach Taco wywołały w niej szczególne emocje. Jak romantycznie…


Iga Lis wzruszona filmem z Taco Hemingwayem

Iga Lis wzruszona filmem z Taco Hemingwayem

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway - sylwester 2019

Iga Lis i Taco Hemingway - sylwester 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×