Iga Lis w samym bikini rozpala wyobraźnię! Co za ciało! Taco Hemingway musi być w siódmym niebie

Taco Hemingway i Iga Lis

Taco Hemingway i Iga Lis

Iga Lis, to młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Niedawno pisaliśmy o jej rozwijającej się karierze dziennikarskiej. Dzisiaj będziemy zachwycać się jej urodą. Na wakacjach w Hiszpanii zaszalała w bikini. Zdjęcie pojawiło się na Instagramie. Zobaczcie, jak szałowo wygląda dziewczyna Taco Hemingwaya. 

Iga Lis, jak wszyscy wiemy, to młodsza córka popularnych dziennikarzy: Kingi Rusin i Tomasza Lisa. 19-latka próbowała swoich sił jako modelka, obecnie studiuje na prestiżowej uczelni w Londynie i ma na swoim koncie sukcesy dziennikarskie. Jej partnerem jest raper Taco Hemingway.

Do niedawna pięknej Idze wróżono karierę modelki. Dziewczyna ma nawet na swoim koncie pokaz Paprocki&Brzozowski oraz kilka bardzo udanych sesji zdjęciowych. Szybko okazało się jednak, że nie jest to jej wymarzona droga kariery. Spróbowała swoich sił jako modelka, ale podjęła decyzję, że to nie dla niej. Zamiast na wybiegi, Iga postawiła na naukę. Zaczyna realizować się w branży dziennikarskiej.

Jedno jednak jest pewne, Iga Lis, może poszczycić się ciałem supermodelki. Podobnie, jak ostatnio jej słynna mama, tak teraz Iga pochwaliła się zdjęciem z wakacji. W skąpym bikini wskakuje do basenu rozpalając wyobraźnię internautów.

Zobacz: Mokra Kinga Rusin w wakacyjnej ekstazie! Partner zrobił jej najseksowniejszą sesję w karierze! [DUŻO ZDJĘĆ]

Iga Lis w bikini – opinie internautów

Wakacje spędza z przyjaciółmi w Andaluzji w Hiszpanii. Piękna sceneria, gorąco, basen, a więc skok do wody, uwieczniony na fotografii, którą najprawdopodobniej zrobił jej chłopak, Taco Hemingway. Obserwujący ja na Instagramie, od razu zaczęli komentować ujęcie.

  • Iga nieźle śmiga!
  • Szaleństwo wakacyjne!
  • Przejrzysta jak woda Fiji?
  • I cyk, fotograf oblany!
  • Cudowna figura!
  • Pięknie! – piszą internauci.

Iga chętnie odpowiada na dowcipne komentarze obserwujących. Widać, że ma spory dystans do siebie i świata. Zdjęcie, którym się podzieliła, może robić za pocztówkę z wakacji. Piękna dziewczyna, o nieziemsko zgrabnej figurze. Zdecydowanie geny matki, Kingi Rusin.

Zobacz: Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani na amorach w sopockim pubie! Namiętne pocałunki i czułości w towarzystwie przyjaciół i Poli Lis. Jak oni się kochają!

Zobacz: Iga Lis śliczna jak z okładki „Vogue’a” śmiga po Warszawie na hulajnodze! Nastolatka pochwaliła się swoim niedzielnym obiadem za 7 złotych!


Iga Lis na wakacjach

Iga Lis na wakacjach

Iga Lis

Iga Lis

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×