Iga Lis uczciła urodziny Natalii Szroeder zdjęciami z imprezy. Tak bawiły się dziewczyny Taco i Quebo

Natalia Szroeder, Iga Lis, Taco Hemingway, Quebonafide

Natalia Szroeder, Iga Lis, Taco Hemingway, Quebonafide

Iga Lis na Instagramie uczciła urodziny Natalii Szroeder. Pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia z jednej z imprez, które zachwyciły internautów. 

Iga Lis na co dzień mieszka w Londynie, gdzie studiuje i pracuje. Chociaż co jakiś czas wraca do Polski, bardzo rzadko pojawia się na salonach. Nie udziela też wywiadów, a swoje social media aktualizuje nieregularnie. Niedawno założyła drugie konto na Instagramie, które obserwuje ponad 6 tysięcy internautów. Znajdziemy na nim fotografie z miejsc, które szczególnie ujęły córkę Kingi Rusin.

Iga na nowym profilu śledzi 24 użytków, w tym swojego chłopaka Taco Hemingwaya, a także Natalię Szroeder i Quebonafide. Wiadomo, że pary się przyjaźnią. Raperzy na swoim koncie mają trasę koncertową, promującą ich wspólną płytę, z której utwory cieszą się ogromną popularnością. Ich partnerki również znalazły wspólny język, czego dowodem są zdjęcia, które publikują w social mediach.

Zobacz: Lis ma drugi profil na IG! Dodała raptem 3 zdjęcia, ale za to jedno z Taco. „W oczekiwaniu na Natalię i Quebo”

Iga Lis uczciła urodziny Natalii Szroeder. Pokazała niepublikowane zdjęcia

Dowodem na to, że Iga i Natalia się przyjaźnią, może być post, który córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa udostępniła we wtorek 20 kwietnia. Ślicznotka pokazała niepublikowane zdjęcia ze Szroeder z jednej z imprez.

Niewykluczone, że fotografie powstały podczas przyjęcia urodzinowego piosenkarki. Data publikacji wpisu nie jest przypadkowa. Właśnie we wtorek Natalia Szroeder skończyła 26 lat. W komentarzu mogła przeczytać przepiękne życzenia od swojej przyjaciółki:

Sto lat dla kobiety o złotym sercu, kto zna ten wie – napisała dziewczyna Taco.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. Wysyłając solenizantce mnóstwo serdeczności i wirtualnych całusów, komplementując urodę przyjaciółek:

  • Dwie cudowne, piękne kobiety.
  • Najlepszego @natalia_szroeder . Pomyślności dla Ciebie @iga_lis i dla @tacohemingway. Dobrej pogody i pomyślności na studiach.
  • Ta druga tez ma złote serce. Piękne jesteście.

Wtorek był wyjątkowy dla Natalii Szroeder nie tylko ze względu na urodziny. Tego dnia ukazał się w sieci teledysk do jej piosenki Przypływ, którą nagrała w duecie z Ralphem Kamińskim.


Iga Lis i Natalia Szroeder

Iga Lis i Natalia Szroeder

Iga Lis i Natalia Szroeder

Iga Lis i Natalia Szroeder

Iga Lis, Daria Zawiałow i Natalia Szroeder imprezują w wannie

Iga Lis, Daria Zawiałow i Natalia Szroeder imprezują w wannie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×