Tabloid ogłasza zaręczyny Igi Lis i Taco Hemingwaya. Gwiazda komentuje

Iga Lis i Taco Hemingway - zaręczyny

Iga Lis i Taco Hemingway - zaręczyny

Iga Lis i Taco Hemingway zaręczyli się – takie informacje podał tygodnik Na żywo. Do zaręczyn Taco i Igi miało dojść kilka tygodni temu, tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Córka Kingi Rusin oficjalnie odniosła się do tematu, komentując post na Instagramie Jastrząb Post.

Iga Lis i Taco Hemingway są parą od kilku lat. Chociaż zarówno córka gwiazdy TVN, jak i raper początkowo ukrywali swoją relację przed światem, nie zamierzają już tego robić. Dowodem mogą być ich wspólne zdjęcia, które co jakiś czas pojawiają się w mediach społecznościowych. Tak jak to, które obiegło sieć z okazji końca 2019 roku.

To na nim Taco daje swojej ukochanej całusa. Iga pozuje z zamkniętymi oczami i szerokim uśmiechem na twarzy. O tym, że są ze sobą szczęśliwi świadczy krótki opis dołączony do zdjęcia:

my, 2019 – skomentowała zdjęcie Iga.

Iga Lis i Taco Hemingway zaręczyli się? Kiedy ślub?

Relacja zakochanych robi się coraz poważniejsza. Jak donosi Na żywo, dowodem może być fakt, że całkiem niedawno raper dla córki Kingi Rusin przeprowadził się z Warszawy do Londynu.

Podobno zakochani zdecydowali się postawić kolejny krok w swojej relacji. Jak spekuluje tygodnik – Iga Lis i Taco Hemingway zaręczyli się, a do ślubu może dojść jeszcze w tym roku, przed wakacjami. Przygotowania trwają. 

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

To jednak nie koniec rewolucji w życiu rapera i jego ukochanej. Na żywo podaje, że para ma za sobą pierwszy poważny zakup. Mowa o mieszkaniu, które znajduje się przy ulicy Mokotowskiej w centrum Warszawy. Jak czytamy w tygodniku, Iga i Taco mieli zapłacić za nie gotówką.

Podczas nieobecności świeżo upieczonych w miłosnym gniazdku, podobno opiekować ma się nim Kinga Rusin. Może zechce doradzić młodym, jak mogliby urządzić gniazdko – czytamy w tygodniku.

Zobacz także: Iga Lis pokazała się na Instagramie taka, jaką na co dzień ogląda ją tylko Taco Hemingway. Odważnie!

AKTUALIZACJA: Komentarz Igi Lis

Iga Lis na naszym Instagramie odniosła się do artykułu zamieszczonego na łamach Na Żywo. Córka Kingi Rusin stanowczo zdementowała informację o zaręczynach z Taco Hemingwayem, tym samym ucinając wszystkie dalsze spekulacje, również te dotyczące rzekomo planowanego ślubu.

Powyższe informacje są nieprawdziwe – napisała Iga w komentarzu pod publikacją na naszym profilu.

Iga Lis o rzekomych zaręczynach z Taco Hemingwayem

Iga Lis o rzekomych zaręczynach z Taco Hemingwayem


Iga Lis i Taco Hemingway - sylwester 2019

Iga Lis i Taco Hemingway - sylwester 2019

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×