Szukaj

Iga Lis i Taco Hemingway znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Kinga Rusin drży ze strachu o życie swojej córki!

Iga Lis i Taco Hemingway wspólne zdjęcia

Iga Lis i Taco Hemingway w Tajlandii

Iga Lis i Taco Hemingway przebywają obecnie na wakacjach w Tajlandii. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa znalazła się w ogromnym niebezpieczeństwie, bowiem na wyspie, na której zatrzymała się studentka, szaleje burza tropikalna.

Iga Lis od jakiegoś już czasu spotyka się z młodym i bardzo przystojnym polskim muzykiem, Taco Hemingwayem. W internecie jest już sporo wspólnych zdjęć pary, jedno z nich udostępniła nawet szczęśliwa Iga. Obecnie córka Kingi Rusin zabrała swojego ukochanego na kolejne wakacje, tym razem do Tajlandii. Jednak ten wyjazd do romantycznych raczej się nie zalicza.

Okazało się bowiem, że na wyspie Ko Samui, na której zatrzymała się Iga z Taco, jest bardzo niebezpiecznie. Jak informują zagraniczne media, właśnie w tych rejonach Tajlandii szaleje Pabuk, czyli pierwsza od 30 lat straszna burza tropikalna. Iga opublikowała na swoim profilu dramatyczny film ze swojej podróży do azjatyckiego raju.

Aktualnie na wyspie jest przeprowadzana ewakuacja turystów, co może oznaczać, że Kinga Rusin z Tomaszem Lisem drżą ze strachu o życie swojej córki. Miejmy nadzieję, że Iga z Taco szczęśliwie wrócą do swoich domów. Przypomnijmy, że w Tajlandii przebywa także Małgosia Rozenek z rodziną, jednak na profilu gwiazdy TVN-u nie znaleźliśmy żadnych niepokojących postów.

Mamy nadzieję, że w chwili publikacji tego tekstu całe niebezpieczeństwo jest już za młodą i piękną parą.

Wielki sukces Igi Lis! Wiemy gdzie pracuje i co studiuje w Londynie! Kinga Rusin pęka z dumy!

Zdjęcia rozebranej Anny Lewandowskiej z Dubaju stały się HITEM nowego roku! Trenerka przebiła nawet seksowną Małgorzatę Rozenek!

WOW! Iga Lis pokazała pierwsze zdjęcie z Taco Hemingwayem! To już oficjalne!


Pola czy Iga? Która córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa jest ładniejsza?

×