Szukaj

Iga Lis już nie ukrywa Taco Hemingwaya! Właśnie pokazała serię zdjęć z romantycznej kolacji! Jej ukochany jest na pierwszym planie!

Iga Lis i Taco Hemingway kolacja

Iga Lis i Taco Hemingway na kolacji w USA

Iga Lic i Taco Hemingway pochwalili się kolejnym wspólnym zdjęciem. Plotki o ich związku krążą w mediach od ponad roku, ale dopiero niedawno pochwalili się pierwszą wspólną fotografią. Teraz Iga pokazała zdjęcia z kolacji w USA i Internauci są przekonani, że towarzyszył jej właśnie Filip. Zobaczcie sami!

Związki córek Kingi RusinTomasza Lisa wywołują sporo zainteresowania w mediach. Para doczekała się dwóch pięknych dziewczynek, które wyrosły na oszałamiające kobiety i są „chodliwym” tematem wśród prasy. Na językach jest zwłaszcza Iga Lis, która od jakiegoś czasu spotyka się z najpopularniejszym obecnie polskim raperem – Taco Hemingwayem. Młodsza z córek dziennikarskiego duetu długo nie potwierdzała i nie zaprzeczała plotkom, nawet po zdjęciach paparazzi, którzy przyłapali ją ze starszym ukochanym. Dopiero w Sylwestra para pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem. Czy właśnie patrzymy na drugie?

Na Instagramie Igi pojawił się zestaw zdjęć z USA. Internauci są przekonani, że podczas kolacji w Stanach towarzyszył jej właśnie Taco – choć nie możemy zobaczyć jego twarzy, ponieważ zasłania się czapką z daszkiem, raper jest na tyle charakterystyczny, że nie sposób pomylić go z kimkolwiek innym.

Myślicie, że zrobią wspólny medialny debiut w nadchodzących miesiącach?

Iga Lis pokazała swój debiut medialny sprzed 13 lat! Zobaczcie, jak kibicowała Kindze Rusin w „Tańcu z gwiazdami”! [WIDEO]

Iga Lis i Taco Hemingway znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Kinga Rusin drży ze strachu o życie swojej córki!

Wielki sukces Igi Lis! Wiemy gdzie pracuje i co studiuje w Londynie! Kinga Rusin pęka z dumy!


Taco Hemingway na kolacji z Igą Lis

Taco Hemingway na kolacji z Igą Lis

Co Iga Lis zjadła na kolacji z Taco Hemingwayem?

Co Iga Lis zjadła na kolacji z Taco Hemingwayem?

Iga Lis na Florydzie

Iga Lis na Florydzie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×