Iga Lis szaleje na urodzinach swojej przyjaciółki! Dziewczyny muszą się naprawdę kochać!

Iga Lis jest lesbijką?

Iga Lis jest lesbijką?

Iga Lis w objęciach swojej przyjaciółki jubilatki

Atrakcyjna dziennikarka TVNKinga Rusin ma dwie piękne córki: Polę i Igę Lis. Obie dziewczyny dzięki popularnym rodzicom zyskały już sporą sławę w internecie. Szczególnie głośno było swojego czasu o 17-letniej Idze.

Córka Rusin i Lisa zapowiadała się na modelkę, ma bowiem odpowiedni wzrost, szczupłą sylwetkę i ciekawą twarz. Te cechy wystarczyły jej by wystąpić w pokazie duetu Paprocki&Brzozowski. Nic więc nie zapowiadało, że spektakularnie zaczęta kariera modelki skończy się tak nagle. Temat zamknęła Kinga Rusin, która jakiś czas temu wyjawiłam nam, że jej córka nie będzie kontynuować kariery w modelingu.

To był pierwszy i ostatni pokaz w jej życiu. Zaczęła i zakończyła naprawdę z przytupem – zaczęła, ale zaraz spoważniała – Zasmakowała to, czego chciała, podjęła sama decyzję, że nie jest to zdecydowanie dla niej. Przed nami matury, studia, bardzo trudny rok, więc w domu koncentrujemy się zdecydowanie na tym. Nigdy nie było takiego pomysłu, ale uważam, że młody człowiek sam powinien doświadczać. Jeżeli bardzo chce się sparzyć to trudno, co zrobić – zdradziła Kinga Rusin w rozmowie z naszym portalem.

Informacja ta z pewnością zasmuciła wielu fanów Igi, szczególnie tych, którzy śledzą jej barwny profil na Instagramie. Córka Rusin i Lisa na swoim koncie ma mnóstwo pięknych zdjęć, przypomnijmy również, że niedawno chwaliła się interesującą współpracę z marką obuwniczą.

Iga póki co słynną modelką nie zostanie, jednak w dalszym ciągu, dbając o swoich fanów, udostępnia ciekawe fotki. Ostatnio nastolatka pochwaliła się uroczym zdjęciem z imprezy urodzinowej swojej przyjaciółki. Dziewczyny pozują wdzięcznie w swoich objęciach.

Zabawa jak widać była świetna, a z okazji 20 urodzin uroczą koleżankę Igi poznała cała Polska 🙂

Zobacz: Szalone wakacje Igi i Poli Lis! Córki Kingi Rusin odpoczywają na Mazurach i zalewają Instagram uroczymi zdjęciami

Zobacz: Wielki Mecz TVN vs WOŚP: Kinga Rusin z córką szaleją na stadionie! Iga Lis kibicowała drużynie ojca czy TVN?

Zobacz: Iga Lis jak Kinga Rusin w 2013 roku! Perfekcyjnie odtworzyła najpopularniejsze zdjęcie słynnej matki!


Iga Lis w objęciach swojej przyjaciółki jubilatki

Iga Lis w objęciach swojej przyjaciółki jubilatki

Maria Majchrzak i Iga Lis na Instagramie

Maria Majchrzak i Iga Lis na Instagramie

Maria Majchrzak i Iga Lis na Instagramie

Maria Majchrzak i Iga Lis na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×