Ale rarytas! Iga Lis wrzuciła foto z Taco Hemingwayem. Nowa fryzura rapera największą atrakcją. Ale zmiana!

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis wrzuciła nową fotkę z Taco Hemingwayem. Internauci zwrócili uwagę na jego fryzurę. W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy.

Iga Lis jest córką pary polskich dziennikarzy Kingi Rusin oraz Tomasza Lisa. 21-latka od dziecka próbowała swoich sił w pracy modelki. Idealne proporcje i wzrost były jej ogromnym atutem w tej branży. Z czasem zdecydowała się na pójście śladem rodziców i także rozpoczęła karierę w mediach. Nie zaniedbuje przy tym jednak życia uczuciowego.

Młoda kobieta od czterech lat jest w szczęśliwym związku z jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce – Filipem Szcześniakiem, znanym szerszej publiczności jako Taco Hemingway. Na początku ich relacja wzbudzała wiele kontrowersji z uwagi na fakt, że dzieli ich spora różnica wieku – 10 lat. Z czasem udowodnili jednak, że data urodzenia zupełnie nie ma wpływu na prawdziwą miłość.

Iga Lis wrzuciła nową fotkę z Taco. Fani zachwyceni

Jakiś czas temu media spekulowały, że zakochani przechodzą poważny kryzys. Wszystko przez fakt, że raper rzekomo miał dopuścić się zdrady. Taco szybko jednak zareagował na doniesienia i jasno dał do zrozumienia, że między nim a ukochaną wszystko układa się bardzo dobrze. Para nie afiszuje się swoim uczuciem. Mimo ogromnej popularności niechętnie pokazują, jak wygląda ich życie prywatne.

Tradycją stało się już jednak, że w pierwszy dzień nowego roku zamieszczają wspólną fotkę w mediach społecznościowych. Tym razem ich fani nie musieli czekać aż tak długo, by zobaczyć ich razem na jednym zdjęciu. Iga za pośrednictwem konta na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 150 tysięcy użytkowników, opublikowała kilka kadrów. Na jednym z nich widać ją wraz z przyjaciółmi i ukochanym, siedzących na stopniu przed sklepem.

Internauci nie ukrywali zachwytu. Pojawiła się masa komentarzy, w których posypały się komplementy:

  • Filip na zdjęciu – ogień.
  • Ale cudne fottttyy.
  • Jesteście śliczni.

Jeden z fanów zwrócił uwagę na fryzurę Filipa. Muzyk na opublikowanej fotce ma znacznie dłuższe włosy. Dodatkowo na głowie ma przedziałek, którego wcześniej u niego nie widzieliśmy.

Jak wam się podoba Taco w takiej odsłonie?


Iga Lis i Taco Hemingway | fot. Instagram.com/iga_lis

Iga Lis i Taco Hemingway | fot. Instagram.com/iga_lis

Iga Lis i Taco Hemingway - pierwsze zdjęcie w 2022 roku

Iga Lis i Taco Hemingway - pierwsze zdjęcie w 2022 roku

Iga Lis, Natalia Szroeder, Taco Hemingway - Urodziny Lewandowskich 2021

Iga Lis, Natalia Szroeder, Taco Hemingway - Urodziny Lewandowskich 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×