Iga Lis zrobiła prezent fanom. Z okazji urodzin Taco Hemingwaya pokazała ich wspólne ujęcie. Długo na to czekaliśmy!

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis obchodzi urodziny Taco Hemingwaya. Z tej okazji dodała ich zdjęcie. To spora niespodzianka, bo córka Kingi Rusin rzadko afiszuje się ze swoją miłością.

Iga Lis to córka Kingi Rusin Tomasza Lisa. 22-latka studiuje historię i stosunki międzynarodowe na prestiżowej London School of Economic. Dodatkowo robi karierę dziennikarki. W 2019 roku dołączyła do ekipy Vogue! Jeszcze w tym samym roku napisała artykuł dla międzynarodowego portalu Politicio, który poświęciła procesowi Brexitu.

Od kilku lat jest w związku z raperem Taco Hemingwayem (właśc. Filipem Szcześniakiem). Para dba o prywatność i rzadko pozują wspólnie przed aparatem. W piątek Iga zrobiła wyjątek, na co wpływ ma to, że jej ukochany miał urodziny – skończył 32 lata.

Iga Lis i Taco Hemingway na nowym zdjęciu. Jak wyglądają?

Na fotce widać zakochanych w chwili, gdy się przytulają. Iga ma na sobie brązową kurtkę skórzaną, a Filip – czarną kurtkę, szarą bluzę i czapkę z daszkiem.

Pod zdjęciem pojawiły się życzenia i komplementy:

  • Sto lat dla wąsacza.

  • Sto lat dla Taco.

  • Wszystkiego najlepszego Filip. Śle ciotk.

  • Jesteście przesympatyczni.

  • Top para.

Redakcja Jastrząb Post składa Filipowi najlepsze życzenia.

Rodzice Igi Lis o Taco Hemingwayu

Zarówno Kinga, jak i Tomasz akceptują Filipa. W 2019 roku stał się on bohaterem jednego z numerów tygodnika Newsweek, w którym Lis pracował jako redaktor naczelny.

Najnowszy Newsweek – o fenomenie wielkiej popularności Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya oraz o tym jak arcybiskup Jędraszewski walczy o to, by zostać najważniejszym człowiekiem w polskim Kościele – dziennikarz reklamował wydanie.

Rusin w tym samym roku chwaliła się uczestnictwem w koncercie przyszłego zięcia.

Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomi. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek Dawida @dylanwishop i Filipa @tacohemingway na pamięć. Atmosfera przyjaźni i szacunku, której najlepszy przykład dali artyści na scenie. Można? Przez prawie cztery godziny tego niezwykłego spektaklu, który tworzyły muzyka, słowa i dziesiątki tysięcy fanów, powróciła nadzieja, że może być u nas jeszcze normalnie – relacjonowała w internecie.

Słuchacie rapu Taco Hemingwaya?


Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Kinga Rusin i Iga Lis

Kinga Rusin i Iga Lis

Iga Lis i Taco Hemingway | fot. Instagram.com/iga_lis

Iga Lis i Taco Hemingway | fot. Instagram.com/iga_lis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×