Iga Lis śliczna jak z okładki „Vogue’a” śmiga po Warszawie na hulajnodze! Nastolatka pochwaliła się swoim niedzielnym obiadem za 7 złotych!

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis początek wakacji spędza w Warszawie towarzysząc swojej zapracowanej mamie. 19-letnia córka Kingi Rusin niedzielę spędziła na hulajnodze. Nastolatka w luksusowej stylizacji posiliła się także pysznym kebabem za 7 złotych!

Iga Lis z całą pewnością niebawem wyruszy na swoje kolejne dalekie wakacje z ukochanym Taco Hemingwayem. Zanim jednak nastolatka odda się urokom letnich podróży, postanowiła kilka dni spędzić ze swoją mamą w rodzinnej Warszawie. Iga od roku mieszka w Londynie, zatem jest stęskniona swojego miasta, w którym mieszkają jej przyjaciele i rodzina. 19-letnia córka Kingi Rusin mimo tropikalnych upałów niedzielę spędziła bardzo aktywnie, korzystając z ulicznej hulajnogi.

Iga niedawno poinformowała swoich fanów, że została reporterką polskiego wydania Vogue, w takich okolicznościach nastolatka nawet na zwykłą wycieczkę na hulajnodze po mieście ubrała się bardzo luksusowo. Córka gwiazdy TVN miała na sobie dopasowane czarne szorty, do których dobrała wizytową atłasową bluzkę w kolorze jasnego fioletu. W takiej sportowo-eleganckiej odsłonie Iga była przygotowana na każdą okoliczność.

Po intensywnym zwiedzaniu ciekawych miejsc w Warszawie, Iga lekko zgłodniała, podjechała wówczas na swojego ulubionego kebaba. Na zdjęciu widzimy, że Iga jest bardzo oszczędna, bowiem danie które sobie zafundowała w niedzielę kosztowało tylko 7 złotych, czyli niecałe 2 funty. Z takiego wyboru raczej nie będzie zadowolona Kinga, która jak wiadomo od lat propaguje wyłącznie zdrowy i wegetariański styl życia, do których warszawski tani kebab raczej się nie zalicza.

Zobaczcie jak zaszalała Iga na kebabie! Być może spontaniczny wypad do budki z fastfoodem był związany z osiągnięciem 100 tysięcy fanów na Instagramie?

View this post on Instagram

wwa summer essentials

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on

Zobacz: Kinga Rusin i Marek Kujawa opublikowali wspólne oświadczenie! “Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prośby”

Zobacz: Iga Lis i Taco Hemingway oraz Quebonafide i Natalia Szroeder przyłapani przez paparazzi! Tyle sław w jednym miejscu!

Zobacz: Taco Hemingway i Quebonafide ćwiczą kondycję przed koncertami! Iga Lis musi być dumna ze swojego przystojniaka!


Iga Lis wyskoczyła na kebaba

Iga Lis wyskoczyła na kebaba

Taco Hemingway i Iga Lis – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Taco Hemingway i Iga Lis – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×