Szukaj

Iga Lis ma drugi profil na IG! Dodała raptem 3 zdjęcia, ale za to jedno z Taco Hemingwayem. „W oczekiwaniu na Natalię i Quebo”

Iga Lis

Iga Lis

Iga Lis nie nie należy do najaktywniejszych użytkowniczek Instagrama, mimo to jej konto obserwują 142 tys. internautów. Okazuje się, że ma także drugi profil, znacznie skromniejszy. Co na nim znajdziecie?

Iga Lis bardzo rzadko pojawia się na salonach, nie udziela wywiadów i jedynie co jakiś czas udostępnia posty w mediach społecznościowych. Każdy jej wpis spotyka się jednak z żywiołową reakcją internautów, którzy niemal natychmiast ruszają do komentowania. Okazało się, że córka Kingi Rusin założyła drugi profil na Instagramie. Co na nim opublikowała? Jaki sekret Quebo i Natalii Szroeder zdradziła?

Iga Lis ma drugie konto na Instagramie

Iga Lis, chcąc czy nie chcąc, jest pod ostrzałem mediów. Chociaż na salonach bywa rzadko, nie udziela wywiadów i raczej oszczędnie pokazuje swoje życie prywatne w social mediach, to i tak wzbudza spore zainteresowanie. Wszystko za sprawą sławnych rodziców, Kingi Rusin i Tomasz Lisa oraz  znanego chłopaka – popularnego rapera Taco Hemingwaya.

Zobacz: Iga Lis pokazała się na Instagramie taka, jaką na co dzień ogląda ją tylko Taco Hemingway. Odważnie!

Dziewczyna mieszka w Londynie, gdzie studiuje i pracuje. Jednak jest dosyć częstym gościem w Polsce i wtedy razem ze swoim chłopakiem są łakomym kąskiem dla fotoreporterów. Już jakiś czas temu Filip Szcześniak wyznał, że miłość zmieniła jego życie.

Gdy już osiągnąłem pewien stopień popularności, niemal w ogóle przestałem opuszczać mieszkanie. Od jakiegoś czasu jednak staram się zmieniać moje nawyki, w czym bardzo pomaga mi dziewczyna – wyznał szczerze.

Każde zdjęcie, jakie na Instagramie publikuje Iga, jest szeroko komentowane, a internauci szczegółowo je analizują. Być może to sprawiło, że założyła drugi profil?

Nowe konto, póki co obserwują niecałe 4 tys. internautów. Jego właścicielka jest zainteresowana 15 użytkownikami. Wśród nich znajdziecie oczywiście Taco, ale także Natalię Szroeder i jej chłopaka, bardzo popularnego rapera Quebonafide.

Nie od dzisiaj wiadomo, że obie zakochane pary się ze sobą przyjaźnią. Artyści razem tworzą rap, a ich dziewczyny znalazły wspólny język, więc z przyjemnością spędzają ze sobą czas.

Widać to nawet na nowym koncie Igi, bo mimo że opublikowała zaledwie 3 fotografie, to na jednej z nich oznaczyła Natalię i Quebo, pisząc, że na nich czeka. Na tylnym siedzeniu samochodu można dostrzec Taco, którego twarz odbija się w lusterku, a w tle pizzerię. Zdaje się, że dzięki Lis, już wiemy, co jest ulubioną przekąską Szroeder i jej chłopaka oraz gdzie chętnie spędzają razem czas.

Kiedyś, w oczekiwaniu na użytkowniczkę @natalia_szroeder z użytkownikiem @mlody_grabus – napisała Lis.

Iga nie musiała długo czekać na reakcje internautów. Pod postem wypowiedziała się nawet wywołana do tablicy Natalia, która najwyraźniej zachwyciła się udostępnioną przez córkę Rusin fotką. Napisała krótko:

YAY!!!

Czekamy na kolejne równie urzekające kadry z codzienności Igi.


Iga Lis – Alter Iga, drugi profil na Instagramie

Iga Lis – Alter Iga, drugi profil na Instagramie

Iga Lis – Alter Iga, drugi profil na Instagramie

Iga Lis – Alter Iga, drugi profil na Instagramie

Iga Lis – Alter Iga, drugi profil na Instagramie

Iga Lis – Alter Iga, drugi profil na Instagramie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×