Iga Lis zrobiona na bóstwo świętuje swoje 18 urodziny! Na swoją imprezę założyła sukienkę z głębokim dekoltem! Wygląda bardzo sexy

Iga Lis ma 18 lat

Iga Lis ma 18 lat

18-stka Igi Lis

Iga Lis, młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, 25 czerwca 2018 roku skończyła 18 lat. Wschodząca gwiazda polskiego modelingu dostała piękne kwiaty, być może od swojego chłopaka Taco Hemingwaya, jednak największym prezentem obdarowała swoją córkę Kinga Rusin.

Z okazji 18 urodzin Igi Lis, gwiazda TVN-u pokazała wzruszające zdjęcie z małą Igą oraz dołączyła do niego piękne życzenia:

Myślałam że nigdy nie dorośnie i zawsze będzie moją maleńką Igusią… Ale czasu się nie zatrzyma. Moja mała córeczka jest już dorosłą (!) młodą kobietą! Świadomą swoich wartości, empatyczną, rozsądną, mądrą i kochaną. Rozdawaj w dorosłym życiu swój uśmiech i zarażaj optymizmem. Zmieniaj świat na lepsze. Nie bój się marzyć i spełniaj marzenia. I pamiętaj że zawsze jestem, kiedy tylko będziesz mnie potrzebować. Wszystkiego najlepszego!!!! Kocham – napisała Kinga Rusin.

Życzenia dla Igi znajdziemy także na Instagramie studia Kolorowe Kredki. Pod pięknymi zdjęciami Igi czytamy miły wpis:

Wszystko o naturalnym pięknie tylko świeża letnia skóra dla naszej Urodzinowej Dziewczyny. Witaj w świecie dorosłych, wielkie rzeczy czekają na ciebie. Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Również dołączamy się do życzeń urodzinowych dla pięknej Igi!

Kinga Rusin dokonała niemożliwego! Wskazała największą gwiazdę w swojej rodzinie! [WIDEO]

Samotność dopadła Kingę Rusin. I to po 27 latach! Tabloid ujawnił szczegóły

Pola Lis przyłapana na spacerze ze swoją największą miłością! Opalona córka Kingi Rusin odsłoniła nogi i błysnęła drogą torebką


Iga Lis skończyła 18 lat,

Iga Lis skończyła 18 lat,

Iga Lis skończyła 18 lat,

Iga Lis skończyła 18 lat,

Iga Lis skończyła 18 lat,

Iga Lis skończyła 18 lat,

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×