Iga Lis rzuciła na kolana amerykański Vogue. Córka Kingi Rusin w gronie najlepiej ubranych

Iga Lis amerykański Vogue

Iga Lis amerykański Vogue

Iga Lis wzięła udział w London Fashion Week 2020 i zachwyciła swoją stylizacją fotografa amerykańskiego Vogue'a. Jak wyglądała córka Kingi Rusin?

London Fashion Week dwa razy w roku przyciąga sympatyków mody z całego świata. Przylatują do stolicy Wielkiej Brytanii, by oglądać pokazy mody. Nie tylko modele na wybiegach, ale także ich widzowie, zachwycają swoimi stylizacjami. Sięgają po ubrania, które przyciągają uwagę.

Moda stanowi inspiracje dla fotografów, którzy w poszukiwaniu najlepiej ubranych osób wybierają się na ulice Londynu. Podczas trwania tygodnia mody w stolicy Wielkiej Brytanii można natknąć się przecież na wiele osób, które nie boją się nieoczywistych połączeń, a także odważnych kolorów.

Iga Lis na London Fashion Week 2020. Jak wyglądała?

Jak co roku uczestników próbował sfotografować Phil Oh – fotograf, który na co dzień współpracuje z amerykańskim Vogue. Chociaż jeszcze niedawno był w Nowym Jorku, dobę później pojawił się w Londynie, gdzie zrobił zdjęcia najlepiej ubranym osobom. Okazuje się, że takich było całkiem sporo.

Wśród nich znalazła się też Iga Lis, która na tę okazję wybrała prostą i jednocześnie bardzo szykowną stylizację. Ubrała się w skórzane, czarne spodnie, które połączyła z białym golfem. Włożyła na niego jasną marynarkę, ze złotymi guzikami. Jej wyjściowy look uzupełniła skórzana torebka, a także buty na obcasie. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa postawiła na delikatny, dzienny makijaż, który uzupełniła rozpuszczonymi włosami.

Iga Lis - London Fashion Week 2020

Iga Lis – London Fashion Week 2020. Jak wyglądała?

O tym, że wyglądała olśniewająco, nie mieli wątpliwości jej fani, którzy śledzą ją na Instagramie. Gdy Iga podzieliła się zdjęciem w sieci, internauci nawet nie próbowali ukryć słów zachwytu. W komentarzach pisali, że:

  • Super zdjęcie!
  • Naturalna, jaka piękna.
  • Klasyka. Kocham to zdjęcie. Piękne zdjęcie.

Trudno nie zgodzić się z internautami. Córka Kingi Rusin w tej stylizacji zachwycała.

Zobacz także: Victoria Beckham na London Fashion Week może liczyć na wsparcie wyjątkowych osób. Nie chodzi wcale o Annę Wintour


Iga Lis w gronie najlepiej ubranych kobiet, London Fashion Week 2020

Iga Lis w gronie najlepiej ubranych kobiet, London Fashion Week 2020

Iga Lis - London Fashion Week 2020

Iga Lis - London Fashion Week 2020

London Fashion Week - moda uliczna, zdjęcia Phil Oh

London Fashion Week - moda uliczna, zdjęcia Phil Oh

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×